Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Örök magányra ítéltetve?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök magányra ítéltetve?

Figyelt kérdés

Nézzük a tényeket:

Harmincas, magas, helyesnek mondott, de magát annak nem igazán tartó passzív srác. Sok ismerőse van, de barátait a tíz ujján meg tudja számolni. Szeret könyvet olvasni, az állatokat, természetet is kedveli, szeret tanácsokat adni (itt a gyakorin is :D ), néha kicsit introvertált. Hisz az igaz szerelemben, a boldogságban, csak sokat csalódott a férfiakban, ezért nem igazán bízik egyikben sem, csak felszínesen.


Mi lehet vele a baj, hogy 9 éve társ nélkül tengeti a napjait? Túl magasra teszi a lécet elvárásokban pasik terén? (Legyen legalább olyan magas, mint ő (186 cm), legyen ápolt, kisugárzása kellemes-azaz nem valami vadbarom-, művelt és humoros).--> ezek tényleg ennyire nagy vágyak, hogy alig tudja valaki megugorni ezt a lécet?


Tanácsokat várnék, köszönöm.



2017. dec. 2. 08:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
#1: Ez nem választás kérdése sajnos. :)
2017. dec. 2. 08:25
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hm érdekekes kérdés.szerintem nem leszel magányos.lehet most ugy érzed... de olyankor jön valaki mikor nem várod.nincsenek nagy elvárásaid.ám lehet valamiben muszáj néha rugalmasnak lenni.hány éves pasik jönnek be?
2017. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#3: Igen, eddig mindig úgy találtak meg a fél-plátói és egyéb szerelmek, hogy nem is voltam rá felkészülve. :D


A korosztályom (30-tól), egészen 46 évesig. Régebben bejött volna a még idősebb, de most már túlzásnak érzem, elmúlt az apakomplexusom szerencsére. :)

2017. dec. 2. 08:35
 4/14 kovpet ***** válasza:
93%
Tehát legyen két méter és kívül-belül tökéletes? Igen, túl magas a léc.
2017. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#5 Kovpet: márpedig nem fogok engedni az igényeimből, mert léteznek ilyen emberek, az eddigi pasijaim is ilyenek voltak anno. :)


Nem kell túlozni, nem két métert írtam. :) S azért szerintem, ha valaki nem egy bunkó, aki tud helyesen írni, olvasott és művelt ---> Szerintem ezek a mai világban inkább értékek, mint "tökéletesek".

2017. dec. 2. 09:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán, ha ennyi ideje vagy egyedül, gondold át, mennyire logikus amit elvársz.

Aztán hogy esetleg benned is van hiba, talán több is. És nem veszed észre őket.

Aztán azt, min kéne változtatni.

A híres, nevezetes "hozzáállás" egy elkoptatott szó. De itt kérdés hogy társat keresel magadnak, vagy egy elvárás lista megtestesülését.

A vonzódásod irányától függetlenül.

2017. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#7 Természetesen én tökéletes vagyok. Az ilyen tökéletes emberek, mint én azért vannak egyedül, mert a férfiak félnek tőlük. Gondolj bele, kinek kell egy olyan ember aki mindenben jó? Ezzel a pasikat örökös kisebbrendűségi komplexusba hajszolom. Ha nem lenne enyire nagy az egom, talán az elvárásaim se lennének olyan nagyok. De sajnos én is a tökéletest keresem!
2017. dec. 2. 10:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok ha gondolod irj privit.én 41 vagyok és szivesen válaszolok a kérdéseidre .csak...legyenek.amugy annyit hogy azt irtad tökéletes vagy.... és hogy a tökéletest keresed.meg hogy nagy az egod.namármost ha azt mondod tökéletes vagy akkor meg is van az első hibád!magadnak vagy tökéletes.de egy párkapcsolat nem csak rólad szól.a másik a nagy ego.....2.hibád.egészséges ego az mindenképpen kell ....de nem egy nagy ego.nagy egoval nem csodálom hogy kisebbségi komplexust okozol a pasikban.egy kapcsolat két emberről szol.látod én két hibád is észrevettem pedig nem ismerlek.tudod az hogy van egod és a tökéletesség nem hiba ha a megfelelő mértékű.de az hogy tökéletesnek mondod magad az a te álláspontod.ne várdd el hogy a jövendőbeli pasid a te szemüvegeden keresztűl szemléljen téged és hogy tökéletesnek tartson.ami neked az,az nekem pl nem az.ezért szokták mondani hogy nincs két egyforma ember.plussz még egy tökéletes kapcsolat is a minimál idomuláson alapszik.az nem kapcsolat ha a párod feladja az értékrendjét szokásait gondolkodását csak azért hogy félistennek tudjon kikiálltani.akkor elveszik az ő egoja.és egy érzelmi rabszolga lesz.
2017. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#3: Természetesen az, h tökéletes vagyok, az irónia. A kérdésem alatt van az, hogy nem vagyok megelégedve magammal. Az ilyen ember nem tökéletes! Az a gond itt, hogy tudom miféle embert akarok és ezért nem sokat teszek.
2017. dec. 2. 12:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyosnak tűnt egészen a "Legyen legalább olyan magas, mint ő (186 cm)" részig...

Most miért fontos az ember élettársának a magassága annyira? A többi szerintem tök normális elvárás, hisz az ember hozzá passzoló személyt választ, de ez maradjon meg a személyiség szintjén. Szerintem fontos lenne újragondolni, hogy a külső mennyire fontos -a megjelenésen kívül persze-.

Én úgy gondolom, hogy humoros, értelmes pasi vagyok, szimmetrikus arccal -amit mások dícsérnek is(XD)-, introvált vagyok, szeretek rajzolni, festeni(annak készülök), de látod a probléma az, hogy nekem csak velem egy magasságú srácok jönnek be(legyen századmiliméter pontossággal 183 cm magas) és utálom a hipokratákat...meg az iróniát is. :P De legalább nem vagyok passzív agresszív, vagy szarkasztikus. Az pofátlanság lenne. ;)

De amúgy meg persze, hogy nehéz olyan partnert keresni, akivel minden klikkel és működik is a kapcsolat. De akkor ő 9 éve nem randizott, vagy csak nem jött össze neki?

21/F

2017. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!