Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmet vallott nekem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott nekem egy fiú, akivel a nyáron nagyon összebarátkoztam. Nem vagyok meleg de képtelen vagyok nemet monbdani, mert egyszrüen nem akarom vántani szegénykét. Nagyon nehéz lehetett neki ezt elmondania nekem. Mit tegyek? 18f

Figyelt kérdés
kicsit fiatalabb nálam és mi csak kistominak nevezzük mert olyan kis szeleburdi kicsi, nem igazán határozott félénk fiú. Nagyon nehéz lehetett neki ezt elmondania, és látszott rajta hogy még a szemembe sem mer nézni. nem tudtam összetörni a szívét meg nem akartam hogy rosszúl essen neki a dolog. ezért kértem időt. ezt megértette, de azóta ha chatelünk is, mindig érzem, hogy benne van az a nyomasztó érzés és szeretné tudni mi a helyzet, felhozni nem meri de tudom. mit tegyek? mit mondjak neki? Nem akarom bántani. eléggé nyitott vagyok, főleg érzelmileg, de nem vagyok meleg.
2017. dec. 3. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben nagyon nehéz meghatározni az emberek közti vonzódás jellegét. Lehet, hogy valamiért imponálsz neki és ezért vonzódik hozzád, megnyugtatóan hatsz rá. Barátkozzatok, csináljatok közös programot, ismerjétek meg egymást jobban és a dolgok majd helyükre kerülnek.
2017. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"5-ös: Nem az a kérdés, hogy elutasítsa-e, hanem, hogy hogyan tegye.."


Akkor mi nem ugyanazt a kérdést olvastuk. Amit én olvastam, ott a kérdező olyanokat ír, hogy bár nem meleg, de nyitott bármire (persze, és akkor nem meleg), meg hogy nem tudja, mit mondjon (nem az a gondja, hogyan hajtsa el a vérbe, hanem hogy elhajtsa-e).

2017. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Az irasodbol azt vettem ki, hogy annyira nem ellenzed ezt az egészet csak talán megijedtel. Én tennék egy próbát a helyedben, valószínűleg elvezned.

2017. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kedves válaszokat !! :) sokat segítettetek. hali.
2017. dec. 5. 18:03
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett a dologból?
2023. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!