Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Engedte, hogy szexeljek vele,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedte, hogy szexeljek vele, szerelmes belém, szeret engem, de azt mondja, hogy ő nem meleg akkor mi?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem őt. Szerelmet vallott,megcsókolt egy elég váratlan pillanatban. Nem egyszer azt mondta nekem,hogy "szeretlek". Megölel,megérint,volt hogy beszélgetés közben megfogta a kezemet, mindig meghallgat,tanácsot ad,ott van mellettem ha baj van. Ő az első aki "ugrik" és azonnal segíteni szeretne, mindenről tudni akar,imád kérdezősködni és taperolni, és szeretlekezni. Szexeltünk is párszor, amikor együtt vagyunk és csak KETTEN ez a kölyök egy energia bomba,elhalmoz a szeretetével a maga módján és gátlástalan,nagyon!!!nagyon! De mások előtt ha társaságban vagyunk,hozzám sem szól,kerül engem, vagy lekezelő,flegma és többször is beszólt nekem vagy ellenséges volt és kötekedő. Meghívtam egy házibulira elöző hónapban. Voltunk kb 20-25-en már nem emlékszem pontosan. A barátom nem mellém ült le, nem köszöntött fel, egész este morgott és hihetetlenül csúnyán méregetett, egyszer amikor elment mellettem nekem jött,néha beszólt ha a többiekkel beszéltünk. Ha a városban találkozunk akkor rám förmed hogy ne bámuljam,ne érjek hozzá. De ha pl kocsiban voltunk ott meg rám ugrik és csókolgat,simogat és kedves. Előtte még le gyilkolt volna pedig hozzá se értem. És tegnap este amikor megint találkoztunk feljött hozzám. Szexeltünk aztán közölte velem hogy amúgy ő NEM MELEG nem is BISZEX. De nem is hetero,mert lánnyal volt már és nem tetszett neki,biztos abban is,hogy nem hetero. Rendesen összekaptam ezen vele, nagyon kihozott a sodromból ezzel a dumájával. Nem először utal arra,hogy ő nem homoszexuális. Csak úgy vagyok neki,mert jó velem, de mással biztos sz!r lenne. Ilyenkor kiabál velem,tegnap is. Elgurult a gyógyszere! Rugdosta az ágyat,ordibált és azt hajtogatta ő bizony nem meleg. Akkor mi basszus? Mi a baja? Miért ilyen rideg velem és kezelhetetlen? Utálom a hangulatváltozásait.


Amikor ketten vagyunk többnyire kedves,velem akar lenni mindig. Társaságban,idegen-nyilvános helyen meg bunkó,bántó. Olyan dolgokat illetően ami cseppet sem vicces és felejtős. Komoly dolgokkal kapcsolatosan sértett meg és taposott belém. És sosem kért bocsánatot,nem mutatott még megbánást. De imádom őt,mert amikor ketten vagyunk..teljesen más és áh nem tudom miért vagyok belé szerelmes.

19 éves amúgy. 6 éve ismerem 2 éve folytatok vele viszonyt.


22/f aktív


2017. szept. 12. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert szégyell mások előtt, ezért csinálja. Még tuti el is mond minden kis bzinak meg köcsögnek a haverjai előtt meg az ismerősei előtt. Nem akar felvállalni és mások előtt égőnek érzi ezt a dolgot.
2017. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rólam tudják,hogy meleg vagyok a legközelebbi barátaim,családom. Nekem ez nem ciki,mondhat bármit a barátainak rólam nem érdekel. Már kezdem unni,hogy azzal jön folyamat,hogy ő nem meleg,de azért mindig az ágyamba köt ki és nem szakad le rólam viszont más előtt ellenséges velem,de amúgy Mindenkivel!!! Komolyan az összes emberrel ilyen csak a szüleivel nem.
2017. szept. 12. 15:21
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Dugd meg a lehető legbrutalisabban, hogy máskor tudja a helyét a világban.
2017. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem is meleg, hanem egy undorító szemét kis b*zi! :-/ Csak nem meri felvállalni, ezért ellenségeskedik veled társaságban, mert ha kiderülne, hogy szimpatizál veled, egy bevallottan meleggel, akkor a kis k*cs*g haverjai dobnák a haveri körből. Egy önző kis mocsok... :-/
2017. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem bírja elfogadni a másságát
2017. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sajnálom a helyzetedet. Van melletted valaki, vagyis nincs. Se se állapot.

Magának sem meri bevallani hogy meleg, megrekedt egy szerepben, róla a többiek nem is sejtik a dolgot?

Még azt is megkockáztatnám hogy bipoláris személyiség zavara van.

2017. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem bipoláris csak hiperaktív, ami azért elég feltűnő tud lenni és olykor sok is amit művel. Nem,nem sejtik róla,hogy meleg. Ha csak nem abból indulnak ki,hogy mennyi időt tölt velem és nálam alszik néha. Lehet mégis csak gyanakodnak,de ön magán kívűl senkit nem zavarna az,hogy ő meleg. Mindenki elfogadná olyannak amilyen és aki. Tudom,hogy nem lehet neki könnyű,de itt vagyok neki én is. Csak,hogy nem kér a segítségemből sem és nem is erőlködöm. Úgy semmi értelme ha a csillagos eget is lehazudja és csak tagad, azt szajkózza,hogy ő nem meleg! Arcon tudnám csapni legszívesebben! Hihetetlen idegörlő egy állapot. Igen,ott van nekem meg nem is. Amikor ketten vagyunk minden remek többnyire és egy egész jó srác egy olyan oldalát mutatja meg amit szerintem csak én ismerek. Aztán ha mások is jelen vannak akkor egy igazi balf!z lesz és nagyon nagyon nagyon durván bántó, erőszakos. Ami különösen fáj,hogy sosem kért bocsánatot tőlem,mintha észre se venné,hogy mit művel velem.
2017. szept. 12. 16:41
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy tipikus kamaszos dolog.

A magyar mentalitás is szerepet játszik abban ahogy viselkedik Veled.

A nagyközönség előtt azért ilyen Veled, mert nem akarja, hogy megtudja, hogy Veled van. A bunkózása is ezért van. (Sima homofób megnyilvánulás, önutálat).

De közben meg szeret Téged, ezt mutatja az amikor csak kettesben vagytok.

Ez nem bipolárisság, ez egyszerűen csak egy fel nem nőtt elme játéka. Hidd el ez neki se jó!

Ha szakítanátok, őt viselné meg jobban...

2017. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

*nem akarja, hogy megtudja Veled van...

jav.: nem akarja, hogy megtudják Veled van.

2017. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pf..sosem voltunk kapcsolatban,nem jártunk. Tudjátok ő független, szingli,neki nem kell párkapcsolat meg apám fa@a. Nem mondtuk ki,hogy együtt vagyunk. De azért szerelmet vallott,szeret engem és tényleg meglehetne fulladni a szeretetében, csak magának nem képes bevallani,hogy meleg és így senkinek sem. Ennek tetejébe már azt is mondta,hogy mindig maradjunk együtt, meg ugye nem fontosabb senki se számomra, elég-e ő nekem. Mindig megerősítésre vágyott.
2017. szept. 12. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!