Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, számotokra hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, számotokra hol legyen egy fiú szőrős és hol ne? Ti hol mennyire vagytok azok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, a szőrös has, mellkas és farok pl. vonzó vagy taszító számotokra? Vagy a fenék? Nektek hol mennyire az? Ha nem gond, írhatnátok kort is.

2017. dec. 26. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy, ahogy szereti magán. Ha valaki szőrös az számomra nem az igénytelenség jele, de úgy olvasom sokan így gondolkoznak.
2017. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szőrös legyen, jobban bejön az, ha szőrös mindenhol. De ha természetesen nem annyira szőrös, az sem zavar.

Csak azt nem szeretem, ha valaki borotválja magát.

2017. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szőrös faroktól(here is!) és fenéktől jobban nem tudok beindulni! 😍 19/f
2017. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) nekem természetesen eléggé szőrös a herém, farkam és a felsőtestem egyaránt, egy időben rávettem magam a borotválásra de aztán egy ideje már úgy hagyom, mert egyszerűen megkopaszítva érzem magam ha leszedem...
2017. dec. 26. 18:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem a szőr az szexi kis mértékben a mellkason és a farokon de a seggen ott lehet minden mennyisegbe es a labon is. Én szőrösnek mondanam magam habar a seggem nem szorosodik.
2017. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagyok, akkor egyáltalán nem érdekel, hogy hol szőrös. :-) De magamon szinte semmit nem hagyok. Nem szeretem. Ettől cukibbnak érzem magam... ^.^
2017. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Én azt szeretem, ha intim területen teljesen csupasz... :)

45/bi

2017. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
nekem a péniszem nagyon szôrös a fenekem csak a luk körül 20 f
2017. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol a szoroset szeretem, magamon meg borotvalom szinte mindenhol, néha lent meghagyom 18f
2017. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek bundája van a hátán, az az egyetlen ami kicsit taszít, egyébként meg érezze jól magát a bőrében. De pl az pluszpont ha odalent a másik legalább trimmeli, sok szempontból kényelmesebb nekem is.

Én alapból sem vagyok nagyon szőrös, ami van azt is "karban tartom" mert így érzem ápoltnak magam és kész.

2017. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!