Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, nagyon fontos lenne. A volt páromról van szó....Kezdem az elején...megismerkedtünk, bár futólag régebben is tudtuk, hogy ki a másik, majd egymásra találtunk..Nagyon nagyon kedves volt, a tenyerén hordozott, mindent megtett értem. Én nagyon megszerettem, és úgy éreztem ő is, biztos voltam benne. Sor került az első szexuális együttlétre, és valahogy nem éreztem azt a tüzet a részéről, mint más eddigi partneremnél, és nem tudott elmenni sem..Én ezt betudtam a kezdeti izgalomnak...Aztán a dolog továbbra sem változott, lelkileg nagyon megértettük egymást, de egyszerűen nem kezdeményezett szexet..nem "úgy" ért hozzám. Körülbelül kétheti egy szeretkezés jött össze, és ő akkor sem mindig élvezett el, ha igen, akkor is kb. egy óráig "dolgoztam" rajta. És megmondom őszintén megfordult a fejemben, hogy meleg. Más nőket sem néz meg, nem érdekli, hogy mi van rajtam, nem veszi észre az új csipkés fehérneműt sem. A régi egyetemi barátaival megszakította a kapcsolatot, nincsennek körülötte régi ismerősök, csak pár nemrég megismert arc. 29 éves,előttem talán 2 nővel volt nemi kapcsolata, a leghosszabb kapcsolata 8 hónap. Egyébként rendmániás, süt, főz, katolikus nevelést kapott.. Mindig feszült, kényszercselekményei vannak. Nincs meg benne az igény, hogy tetszen a nőknek.. ti mit gondoltok? Segítsetek, nagyon nagyon el vagyok keseredve.. 25/l
2017. dec. 28. 01:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj igen, a kapcsolatunknak úgy lett vége, hogy egy hosszúhétvége után és összeköltözés előtt teljesen váratlanul annyit mondott, hogy "nem érzi azt amit kellene"..A látszat azonban teljesen más volt, semmi változás nem látszott rajta, az ismerősi körben is mindenki meglepődött, mert azt mondták, hogy úgy járkált utánam, mint egy "kiskutya". Egyébként tanult, vékony, szép arcúnak mondott nő vagyok, sosem volt gondom a pasizással, az ágyban is odaadó voltam, de hatalmas kudarcként éltem meg, hogy ő nem tudott elmenni...Kérdezgettem, hogy mi a baj, hogy csináljam, erre az volt a válasz, "hogy ő kicsit nehezebb eset" :(
2017. dec. 28. 01:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján, amit leírtál, nem lehet, hanem biztos.

Sok vallásos családból érkező meleg nagyon mélyen elnyomja magában, hogy a saját neméhez vonzódik, és próbálja magára erőszakolni a hetero életformát. (Sajnos én is sokszor láttam már ilyet...)

Csak hát, nem meglepő módon, ez nem fog működni. Pont olyan tüneteket fog produkálni, amilyenek le is írtál: nincs tűz, nem tud elmenni szex közben, és ő nem kezdeményez; ezt kompenzálandó viszont tenyerén hordozza a barátnőjét, romantikus, stb. majd hirtelen, minden ésszerű ok nélkül szakít.


Valószínűleg ő úgy gondolja, hogy nem te voltál számára a megfelelő lány, akibe bele tudott volna szeretni (megsúgom: nem is lesz ilyen), és az a durva, hogy ezek az emberek totálisan elhiszik, hogy ők heterok, és nem lehet őket kizökkenteni, csak ha már ők maguk is bizonytalanok ebben. Harcolnak magukkal nagyon keményen, és mindent elkövetnek, hogy heterok legyenek, csak közben elmegy felettük az egész élet.


A legrosszabb eset, amikor feleségül vesz egy önbizalomhiányos nőt, gyerekeket csinál neki, majd a lelki frusztrációinak köszönhetően terrorizálja az egész családot, és a sajátján kívül még pár életet is elcsesz.

2017. dec. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy egyszerűen aszexuális, vagy ahhoz közel álló, de persze az is lehet, hogy valóban meleg. Ezt talán, sőt valószínűleg még ő sem tudja megmondani.
2017. dec. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál az alapján eléggé úgy néz ki, hogy valóban a szexualitása a probléma, ami lehet meleg vagy akár aszexuális is, de azt hiszem más irányzatok is vannak.

A leírásod alapján egyértelmű, ahogy egy korábbi hozzászóló is rámutatott az összefüggésekre, én is így látom melegként.

Kérdés, hogy vajon van-e még valami a sztoriban amit nem tudunk, amit esetleg te sem tudsz, mert bár egyértelműnek tűnik, de az sem jó ha mi itt megerősítűnk egy olyan elképzelést ami esetleg kissé sarkított. (Nem tudom érthető-e?).

De a lényeg, hogy a helyzet adja magát, jó eséllyel tényleg meleg.

Annyival árnyalnám még a korábbi hozzászóló véleményét, hogy keresztény körökben vannak olyan elképzelések is, hogy ez csak választás kérdése, hogy valaki meleg legyen-e?

Szóval az is lehet, hogy már rég tisztában van a problémájával, csak azt hiszi élhet emellett még “normális” életet, mert sajnos vannak olyan keresztény irányzatok amik ezt a tévképzetet tanítják.

Esetleg próbáld vele megbeszélni, biztosítva arról hogy ha ez is a helyzet az köztetek marad.

Bár az nem derült ki a kérdésedből, hogy mihez kérsz segítséget, vagy most mit is szeretnél.

Az sem biztos, ha magának nem tudja bevallani, akkor veled ezt egyáltalán meg tudja beszélni.

Én azt javaslom, ha segíteni szeretnél és elzárkózik a kommunikációtól, akkor csak mondd neki azt, hogy ha bármi is van amiben segíthetsz neki, rád számíthat. Aztán bízd rá, szeretné-e a segítséged kérni.

Sajnos csak ennyir tehetsz.

2017. dec. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!