Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szégyen ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyen ha valaki homoszexuális?

Figyelt kérdés

Miért nézik ki őt, miért gondolják hogy ő más, miért ítélik meg/el, miért nyomják el? Pláne így 2017-ben végképp nem értem miért


Miért van hogy a bibliában bűn? Elvégre "isten teremtett minket" ha valaki homoszexuális akkor ő így született, nem pedig eldönti hogy ő most mi mint pl azt sem hogy fiú e vagy lány vagy mint a bőrszínt (ne kövezzetek meg nem követek semmilyen vallást, ezt így tudom, elnézést ha nem így van)



2017. dec. 30. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%

mert attól,hogy eléggé elfogadott dolog,attól ez még egy perverzió egy deviencia.

a perverziókat meg csinálja az ember,nem pedig veri a mellkasát,meg büszkélkedik vele nem odaillő helyzetben,hogy-idenézzen mindenki mekkora perverz vagyok!-mert senkit nem érdekel,senki nem kíváncsi rá.

tartsa meg magának mindenki a magáét.

2017. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Bizonyos emberek nem tudják elfogadni, hogy nem mindenki olyan, mint ők.



Amúgy meg egyáltalán nem szégyen, az a szégyen, hogy valaki úgy gondolja, hogy ez szégyen.

2017. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
#2-nek van igaza ;)
2017. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem kell ezen semmit se szégyelni, igaz én nem vagyok meleg de attól még nem ítélem el a dolgot:D mindenkinek saját döntése hogy kihez vonzódik..:)
2017. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

#1

" mert attól,hogy eléggé elfogadott dolog,attól ez még egy perverzió egy deviencia.

a perverziókat meg csinálja az ember,nem pedig veri a mellkasát,meg büszkélkedik vele nem odaillő helyzetben,hogy-idenézzen mindenki mekkora perverz vagyok!-mert senkit nem érdekel,senki nem kíváncsi rá.

tartsa meg magának mindenki a magáét."



Akkor az ember által kreált perverzióról beszélhetünk annak az 1500 állatfajnak az esetében is, amelyeknél megfigyelték a homoszexualitást?



Ezen kívül meg... Azt kellene megérteni, hogy a homoszexualitás baromira nemcsak az ágyban van.

Én meleg vagyok, a férfiakat szeretem érzelmileg és egy férfival szeretném leélni az életemet.

Mondjuk ha valakinek lábfétise van (ez csak egy példa, de bármi mást is mondhatnék) az nem egy lábbal fogja leélni az életét.


Nyílván nem arról van szó, hogy akkor most a munkahelyünkön vagy a barátainknál, vagy a buszon... Vagy bárhol a szexuális életünket és a tényleges perverzióinkat akarjuk megbeszélni.

Egyszerűen arról, hogy nem akarunk titkolózni, nem akarunk hazudni, amikor rákérdeznek, nem akarjuk rejtegetni az életünket és azt akit szeretünk. És persze arról is szó van, hogy azonos jogokat szeretnénk. Magunknak és a kapcsolatunknak is.


Ez most egy olyan dolog, mintha azt mondanám, hogy amikor egy hetero azt mondja, hogy ő hetero (mondhatod, hogy nincs ilyen, DE igenis van, mert ha megkérdeznéd egy heterotól, hogy meleg-e, biztosan azt mondaná, hogy hetero [sőt sok meleg is ezt hazudná, de ez már egy másik dolog...]) , akkor az már perverzió lenne.

Vagy amikor egy hetero megemlíti a barátnőjét.

Vagy amikor egy hetero pár kézenfogva sétál.

Vagy amikor egy hetero pár megházasodik.

Vagy amikor egy hetero pár együtt megy valahová.

Vagy esetleg amikor egy hetero pár gyereket vállal.


Vicces, mi melegek csak ugyanúgy akarunk élni, ugyanannyira elfogadottak akarunk lenni és mi vagyunk a perverzek.

(Arról már ne is beszéljünk, amikor a hetero párok majdhogynem szexelnek nyílvános helyen, mert általában azzal sem érzékelem, hogy több problémája lenne az embereknek, mint nekünk, amikor mondjuk megfogjuk egymást kezét... Eléggé kettős mérce azért...)

2017. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
hamár a bibliát felhoztad akkor tudod hogy Isten férfit és nőt teremtett hogy szaporodjanak,mivel két férfi nem tud szaporodni ezért itt egy hajlamról van szó,ami a normálistól kicsit eltér ezt meg kell értsük,én is lefekszek pasival de tudom hogy nem az élet rendje csak kívánom és hagyom a hajlamnak,de van aki hajlamos csunyán beszélni hazudni lopni verekednistb és amiért megteszi azért az még nem normális.van hogy egy pasiba találod meg a nagy ő t és vele minden jo,de ez rád és rá tartozik, ha valaki ezt rosszul viseli akkor az az ö baja mert nem tudja elfogadni az embertársát ,szoval gyakrabban fel lehet lapozni a bibliát vagy meghallgatni a Vasárnapi szent misét,ott elég szépen felolvassák hogy érdemes élni,a döntés a te kezedbe van mert csodálatos az Isten és hagyja,de bízik benned,bennünk hogy megértjük mi a lényege a földi életünknek.
2017. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1%
ha nem tüntetsz,kihívóan viselkedsz,panaszkodsz.....észre sem veszik.
2017. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1%
Akkor van baj mikor egy hetero emberre akarja ráeröltetni magát egy meleg. Hogy a 4 fal közt mit csinál egy pár az az ő dolguk, és nem kell senkit se bántani csak azért mert meleg (ha szerintem el is tér a normálistól). A megdöbbentő inkább az hogy miért van egyre több olyan ember aki a vele azonos nemű embereket szereti. A másik amit rühellek amikor egy ember házas, és a párja nem tud róla hogy az illető az azonos nemet is szereti és esetleg másokkal kavarászik a háta mögött. Legyen az fiú vagy lány. Egy kapcsolatban legyen már alap az őszinteség, és ez inkább azoknak szól akiknek az ilyesmi válaszát olvastam,hátha elolvassák ezt is. Amúgy senkit sem akartam ezzel megbántani és tudom hogy nem is igazán a kérdésre adtam választ. Ne szégyeld aki vagy és legyél boldog azzal akivel szeretnél. Ez a lényeg
2017. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Az a probléma, hogy a homoszexualitásra úgy tekintenek mintha kb. azt kérdeznénk, hogy szereted e az almát vagy sem. A homoszexualitás egy rendellenes, természetellenes, az évmilliós emberi természetnek teljességgel ellentmondó dolog. A saját faja fenntartását és ezzel tulajdonképpen önmaga létezését dobja el az, aki homoszexuálisnak gondolja magát. Tök mindegy, hogy valaki elfogadja, vagy nem fogadja el. Ez mindettől függetlenül így van.
2017. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

#8


Én sem tartom helyénvalónak, hogy valaki mindaközben, hogy valakivel együtt van, esetleg elveszi és gyerekei is lesznek tőle, közben egy ellenkező neművel kavar.


De alapvetően ennek az előítéletek az okozói és az, hogy homoszexuális párként például Magyarországon igencsak nehézkes gyereket nevelni.


Sajnos ameddig vannak előítéletek és ameddig az emberek, a melegek nem kapnak arról képet, hogy így is élhetnek és nem kapnak egyszerűen légteret arra, hogy így éljenek addiig lesz ilyen.


Nem azt mondom, nyílván rossz, ha valaki így kihasználja és közben azonos neművel megcsalja a párját, de minél több a lehetőség és kevesebb az előítélet annál kevesebb az ilyen is.


#9


Én azt szoktam mondani, hogy úgy kellene kezelni ezt, mint hogy valakinek zöld a szeme mondjuk.

Nyilván picit más mint a többiek, de attól még ugyanolyan ember.

De az almás dolog, amit írtál is elég előnyös és talán szemléletesebb, ha ezt a dolgot úgy kezeljük, hogy valaki az almát vagy a körtét kezeli.


A homoszexualitás egyébként egyáltalán nem természetellenes.

Mint írtam, 1500 állatfajnál megfigyelték.

Ugyanakkor egy dolgot nem figyeltek meg a természetben: homofóbiát. Azért, mert a homofóbia egy általunk kreált természetellenes dolog, vagy betegség.


Olvasgatnivaló a 71%-osnak:

[link]


"Az eredmények szerint a pszichoticizmus magasabb értéke esetén homofóbiára is hajlamosabbak voltak a tesztalanyok. A pszichoticizmus olyan személyiségjegyek összessége, amelyeket az agresszióra való hajlam, illetve a személyközi ellenségesség határoz meg."


[link]


A saját életed, mentális egészséged érdekében javaslom, hogy keress fel egy pszichológust, vagy próbálk önállóan változtatni, mert a homofóbia nem egészséges és nem természetes.


"A homofóbiából származó stressz hosszútávon igen káros. Így okozhat:


• depressziót,

• állandó félelmet, szorongást,

• bezárkózottságot, elkülönülést,

• paranoiát."


[link]


"Az már régen lefektetett orvosi tény – és csak az elvakult, tájékozatlan és/vagy homofób emberek vitatkoznak vele -, hogy a homoszexualitás nem betegség. Az Università degli Studi di Roma Tor Vergata kutatói három nappal ezelőtt publikált kutatásuk során arra jutottak, hogy a homofóbiának viszont lehetnek pszichotikus gyökerei."

2017. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!