Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szégyen ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyen ha valaki homoszexuális?

Figyelt kérdés

Miért nézik ki őt, miért gondolják hogy ő más, miért ítélik meg/el, miért nyomják el? Pláne így 2017-ben végképp nem értem miért


Miért van hogy a bibliában bűn? Elvégre "isten teremtett minket" ha valaki homoszexuális akkor ő így született, nem pedig eldönti hogy ő most mi mint pl azt sem hogy fiú e vagy lány vagy mint a bőrszínt (ne kövezzetek meg nem követek semmilyen vallást, ezt így tudom, elnézést ha nem így van)



2017. dec. 30. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem szégyen.
2017. dec. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem szégyen, és NEM betegség. Az viszont szégyen hogy egyesek azzal vannak elfoglalva hogy más kivel szexel. És az ostoba előítéleteiket tudományosnak akarják beállítani, vagy a bibliával takaróznak hogy a homofób gyűlölködésüket mentegessék.
2017. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Miről ti beszéltek agyoniskolázott marhák. Hova akartok ti még szaporodni es a 0ás IQt tovabbszaporitani? Ha 5évig egy gyerek se születne, akkor is túl sok ember lenne a földön. Elvesszük az állatok lakóhelyét, erdőket irtunk ki, állatokat pusztítunk... és te még szaporodni akarsz??? Hova te parazita!

Egy dolog nem működik az embereknél, a TERMÉSZETES SZELEKCIÓ. Az a gond, hogy az emberiség rég esett át ilyen szűrésen, de már ideje lenne l. Utána a csőcselék, meg a szar emberek nem szaporodnának tovább.

2017. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy győzködlek én, csak utalom amikor valaki logikátlan választ ír a természettel kapcsolatban. Pedig csak egy kis logika kell hozzá.


Nekem igazából mind1, hogy egy számomra ismeretlen ember mit fogad el és mit nem 😂


Az előző kérdésedre válaszolva-IGEN én megpróbálom védeni az állatokat. Kevesebb húst eszek, ha tehetem akkor csak zöldséget.

Olyan munkát próbálok keresni, ahol vagy kisgyerekekkel, vagy állatokkal foglalkozhatok, de leginkabb állatgondozó szeretnék lenni, vagy tanár. Ezért is tanulok Biológiát.( na meg angolt, de az egy masik téma)

2017. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12%
Akkor hajrá, sikerüljenek az álmaid😊 ezt az állatvédős dolgot értékelem benned, mégha nem is mindenben értünk egyet.
2017. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!