Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sötétebb, barna szemű melegek/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sötétebb, barna szemű melegek/bik: a hasonlóakra, vagy a világosabb bőrű, világos szemszínűekre buktok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy. Bár magamnak azt mondom, hogy a világosabb az "ideál", mégis tetszenek pont az ellenkezői is. Az összkép a fontos. :-)
2018. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ellentétek vonzzák egymást..
2018. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem senki nem szemszin alapjan valaszt part...
2018. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem zöld a szemem és a szintén zöld vagy barna szemű fiúk jönnek be. A kék szeműek ritkábban.

A haj is hasonló. A legjobb a fekete, sötét barna, vörös, festett...a szőke csak egy-két fiún jött be eddig.

A bőre legyen átlagos vagy napbarnított, ha sötét a haja, de természetes vörös vagy szöszi fiúknál aranyos tud lenni a világos bőrszín is, szóval ez elég személyfüggő.

Ha meg van a kémia, akkor tök mindegy. :D

21/F

2018. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Mindig a szőke, kékszemű, orosz vagy német tipusu fiuk tezszettek.
2018. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én barna szeműként odavagyok az "ellentétes" szemszínűekért. A szem amúgy is a lélek tükre.
2018. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

2. vagyok.

Én szőke vagyok és kékszemű ezt elfelejtettem írni.

Nekem elsősorban az alkat számít a macis, kövér, löttyed, nagydarab drabál férfiak nálam kizárva.

Alapból a sötéthajú, sötétszemű, magas, napbarnított, bársonyos bőrű, vékony szálkás férfiak jönnek be, de a szőke kékszeműre is volt már példa, főleg a nagyon fiatal, 16-22 éves twink tini alkatú fiúkra bukok.

2018. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
#3 nagyon tévedsz én például még egy numerára se méltetom a nem barna szeműeket és a nem barna hajúakat.
2018. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Azt mondják, nem mind, de sok férfi a saját édesanyja hasonmását keresi, mikor párt választ. Nem tagadom, ez nálam is így van. (Mondjuk, én lányos viselkedésű és lányos arcú fiúkban gondolkodom, úgyhogy tekintsük is most el ettől a nemek közti különbségtől.) Nem véletlen hát, hogy az én érdeklődési köröm az Uráltól keletre kezdődik.
2018. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
9: Ez hülyeség, nem mindenki az anyját keresi a másikban, talán a heterok igen. :D
2018. jan. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!