Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sötétebb, barna szemű melegek/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sötétebb, barna szemű melegek/bik: a hasonlóakra, vagy a világosabb bőrű, világos szemszínűekre buktok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 15:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
#8 Hat ez a felszinesseg teged minosit.
2018. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
3-nak nincs igaza, tényleg vannak a #8-hoz hasonló , betegesen felszínes melegek. Nekem is volt egy meleg haverom, aki barna szemű volt és csak a barna szeműekkel volt hajlandó randizni. :O
2018. jan. 10. 09:21
 13/21 anonim ***** válasza:
28%

#8-as vagyok.

Ez nem felszínesség hanem egyszerűen csak a barna szem és a barna haj tetszik más nem. Szerintem ti se randiznátok egy olyan emberrel aki valamilyen oknál fogva taszít titeket vagy legalábbis nem tetszik nektek. Gondolom ti se randiznátok egy 200kg-os emberrel, lehet hogy belül jó meg minden de a külselye titeket megfogna? Megtudnátok kívánni? Ha nem a válasz akkor ugye milyen borzasztó ez a felszínesség? Csak gondoljatok bele ezekbe és csak utána sértegessétek a másikat hiszen lemerem fogadni hogy nektek is van amitől irtóztok egy másik emberrel kapcsolatba és vannak elvárásaitok. Szerintem az én egyik elvárásom nem nagy dolog csak a haj és a szemszín.

2018. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Eleg buta parhuzamot vonsz egy olyan dolog kozott, ami veleszuletett adottsag, mint a szemszin, es a beteges elhizottsag kozott, ami ellen az ember tud tenni. Szoval irrelevans erveles.
2018. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan te kis okostojás ezer meg ezer érvet lehet felsorolni, de ahhoz hogy egy életnyomorult vagy arra nemtudok mit mondani hiszen ez se veled született hanem az élet keseríett meg hogy ilyen rosszindulatú legyél,mielőtt még azt mondanád hogy nem vagy felszínes győződj meg róla hogy ... várj a te kedvedért egy újabb példa jó?! Na szóval akkor gondolom egy olyan emberrel vagy kapcsolatba akinek se keze se lába hiszen ez vele született dolog ezen nemtud változatni. Ha jól értem kötelező olyan emberrel együtt lenni aki nem szimpatikus és nem tehet arról hogy nem tetszik nekem? Értem. Okos vagy csak nem itt.
2018. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%
Kedves 14-es gondolom te vagy a fleszínesség megtestesítője,hiszen ha egy olyan emberrel sem tudnál lenni aki tud változtatni a helyzeten mint pl az elhízás és egy esélyt se adsz neki akkor nemtudom ki is a fleszínes. Stfu.
2018. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Inkabb ne spameld tele a kerdest a zagyvasagaiddal, ebbol mar nem jossz ki jol.


A fogalmazasod es gondolkodasod alapjan, vagy egy ostoba tini vagy, vagy egy muveletlen felnott.

2018. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén szólva én megvédeném a 8-as válaszolót, nagyon sok embernek van akár hetero, akár meleg, preferenciája.

Sok férfi bukik ilyen vagy olyan nőkre.

Vagy egzotikusra vagy szőke kékszemű, ahogy előttem említve volt, Uráltól keletre.

Amúgy az Uráltól keletre irtózatosan ázsiai, ferde szemű népek élnek, nem szőkek :DDD

Az oroszok között sok az ázsia típusú, a szőkék inkább Moszkva és Szentpétervári oroszokra jellemző.

Nekem is van preferenciám ahogy írtam abszolút a vékony, szálkás, magas, lapos hasú férfiakat kedvelem és én is vagy kékszemű és szőke, vagy a sötétebb brazilos kinézetűekre bukok.

Ha valaki nem jön be az nem jön be, gondolom a 8-as is így gondolta, ha nem kívánod akkor nem fogod a 100. ra sem, nekem ez a mottóm hogy ha elsőre nem jön be, akkor egy kávéra sem ülök le vele beszélgetni mert minek....

Ettől még nem vagyok felszínes csak józan.

2018. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19%
Köszönöm 18as legalább te nem vagy agyhalott mint ez a kretén.
2018. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, minek veszekedtek?


Ahogy egy meleg nem tudja megválasztani, hogy nők helyett a férfiakhoz vonzódik, ugyanúgy nem tudja megválasztani, hogy külsőleg mi az, ami vonzza, és mi az, ami nem tudja vonzani. Persze lehet az ember annyira polkorrekt, hogy ezt nem mondja ki, pl. hogy ne bonyolódjon efféle veszekedésekbe, de attól ez még ott van. Ennek köszönhető aztán, hogy egy társkeresőn a megkezdődő levelezések 99%-a hamar rövidre záródik, aztán akkor lehet nem érti, hogy miért is...

2018. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!