Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heterók, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterók, mit tennétek, ha valaki a saját nemetekből szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
Hogyan utasítanátok vissza? Mit tennétek, ha nem értene a nemből? Visszaélnétek azzal, hogy felvállalta nektek, hogy meleg?

2018. jan. 11. 18:37
1 2
 11/19 Ramone ***** válasza:
6%

tegnap 19:50

Tanulatlan is kerüljön el... Üzenem az okos b*iknak hogy hireszteljèk el a kevésbé okos b*ik közt hogy velem ők ne akarjanak barátkozni :D

2018. jan. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Kedves #5-ös, #7-es. Nektek nem, hogy meleg, de még hetero lány se vallana szerelmet. És még meg is értem valahol...
2018. jan. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Ramone ***** válasza:
6%

ma 06:10

A tények ellened beszélnek mielőtt nagy butaságot mondanál halkan jegyeznèm meg :)

2018. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ramone, gyanús vagy te nekem. Miért találkozok veled ennyiszer a homoszexualitás kategóriában...? :)
2018. jan. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet Ramone több pasival volt, mint én, csak egy anonym oldalon is tagadja. 😁


Amúgy nem értem, hogy miért kell agresszívkodni? Simán meglehet mondani, hogy “nem,köszi” azt cső.

2018. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ramone! Még a neved is lányos. Ramóna akart lenni nem? Amúgy én is sokat látlak téged a homoszex kategóriában. Ekkora bunkót mint téged..:D istenem. Egy meleg férfi is ugyan olyan ember mint bárki más! Nehogy már valakit azért akarjunk megverni,megütni,mert érzéseket táplál irányodba. Meglehet mondani normálisan,hogy nem szeretnél tőle semmit és kerüljétek egymást. Én nőként ilyen férfival biztos nem kezdenék. Aki kicsit sem toleráns és elfogadó. Szánalmas!


L

2018. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10%
#16 Amennyiben ennyire fontosnak tartod a toleranciát mint emberi értéket, miért támadod a tiédtől eltérő vélemény megfogalmazójának személyét?
2018. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17#-es hidd el. Toleráns vagyok

Azért mert kifejtem a véleményemet még nem leszek egy lapon említhető az előítéletes bunkó agresszív emberekkel. De nem veszekedni jöttem ide.

2018. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hetero de nem rég történt velem ilyen a srác ugyan olyan művész lelkű ember mint amilyen én is, az elején olyan jó volt minden gyakorlatilag mindent megbeszéltünk amit csak tudtunk egymással és rengeteget röhögcséltünk, ez az idén szervezett zenetáborban történt 3 napig nagyon jó barátok lettünk aztán a 4.-ik nap nem bírtam az érzéseimmel bűntudatom volt hogy hazudok a kilétemmel kapcsolatban, így elmondtam neki hogy sajnos én valamiért többet érzek iránta mint barátság, bár azt mondta hogy neki ezzel semmi baja nincs és hogy nem ítél el emiatt azt is elmondta hogy ezzel nagyon felzaklattam mert nem bírja a változásokat meg hogy másnapra majd megnyugszik, de nem így lett, ahogy a 4.-ik nap telt egyre fokozatosabban ellenszenvesebb lett velem szemben, végül meguntam a viselkedését és ezután rá se néztem mert egyaránt gyűlöltem és szerettem nem mint pasit csak mint barátot a fájdalom amit akkor éreztem a viselkedése végett leírhatatlanul szörnyű volt mint ha egyszerre minden negatívum rád szakadna és addig nyomna míg össze nem roskadsz s bele nem pusztulsz, nem tudom mivel érdemeltem ezt ki de most is gyötör,ami történt bár csak helyrehozhatnám, amúgy én 18 a srác meg 15 éves
2019. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!