Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik az a póz, amelyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a póz, amelyik a legkellemesebb a behatolás, dugás során a kapó fél oldaláról nézve?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 06:26
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Kutya :)
2018. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutya, de én szeretem szemből is, illetve a felhúzott lábbal oldalt fekvős kényelmes még.
2018. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Minden nő máshogy szereti a szexet, más pont szeretnek, ahogy a hangjuk, oral, úgy a puncijuk is más...
2018. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Kategóriát nézted? :-D :-D
2018. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha beleülhetek. Tudom irányítani a mélységet, és a ritmust is irányíthatom.
2018. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a beleülős a legjobb + az, ha csak hátamon fekszek és rámfekszik és úgy dug (misszionárius), nekem a kutyapóz nagyon kényelmetlen, úgy soha nem tudnék elélvezni.

21F

2018. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legkelemesebb mikor felfekszek egy ágyra, asztalra, napozóágyra és a lábaimat a pasi nyakába rakom. Vagy még ráhasalok az asztalra és terpesztek nekem ez a 2 jön be.
2018. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lovaglo poz jött be leginkább, mert közben smárolhatok is a barátommal.
2018. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy vagyok vele, hogy szeretem változatosan csinálni. Minden póznak van előnye és hátránya. Lovaglásnál az például valóban jó, hogy passzív létedre te tudod irányítani valamennyire a behatolás mélységét és a sebességet. Viszont hosszú távon azért fárasztó tud lenni. A misszionáriusban meg például az a jó, hogy egymás szemébe nézhettek, látjátok egymást végig. Viszont hátulról, például kutyapózban vagy oldalfekvésben általában kényelmesebb mindkét félnek szerintem. :)
2018. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!