Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, veletek volt olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek volt olyan, hogy olyan jól/erősen szoptak, hogy végül nem tudtatok elmenni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem mondtad neki hogy gyengédebben?
2018. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem zavar, ha jó erősen szopnak, ugyanolyan izgatónak találom.


40F

2018. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Volt hogy annyira fájt, hogy abbahagyattam vele.
2018. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem szeretem a durva, vagy fájdalmas szopást!

Amikor nem tudok elmenni, az általában technikai hibára vezethető vissza, azaz rosszul csinálja a partnerem!

Persze, jó, ha dinamikus, lehetőleg egyenletes, ritmusos, ebben az esetben hatalmasat lehet élvezni!

2018. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

(utólag hozzáfűzve, most látom, hogy Homoszexuális téma, de ha már megírtam...)


Volt, nagyon, nagyon rossz volt, életem legrosszabb orálja, egy kaland volt egy szexklubban amiből többes lett, flörtölés a Jakuzziban, sok előjáték, a csaj nagyon engem akart, én meg őt, és amire oda kerültünk, hogy egymásnak estünk, azt hittem menten a gatyámba csinálok, de akkor elkezdte kezelésbe venni a cuccot.

Lélekben már felkészültem a második menetre, mert tudom ha megérzem a finom meleg száját ott helyben elsülök, de nem így történt.

Nekikezdett kézzel és nem tudtam eldönteni, hogy azt hiszi egy focilabda vagyok akit fel kell pumpálni vagy el akarja törni a farkamat. Gondoltam oké, mindegy, jön a szája. Nem volt fogazás, de lehet jobb érzés lett volna. Egy 1200 Wattos porszívó kellemes nyári fuvallat lett volna ahhoz képest amit a csaj csinált velem. Mint egy Dementor aki erotikus módon szívja ki a lelkét Harry Potternek, olyan érzés volt.


Nyögtem fájdalmamban (bár ezt ő nem így látta) és erre felbuzdulva még jobban elkezdett szopni, majd elkapta mint a satu és kézzel is rásegített. A legvégén csak annyit mondott, hogy "ne sülj el a számba". Gondoltam kislány, én ma már biztos nem fogok elsülni... Abbahagyattam vele, őt kicsit még kényeztettem, hogy ne sértődjön meg, majd másik lányra tereltem a figyelmem.

Lehet a pasija akivel jött valami aneszteziológus, akinek semmi érzés nincs a farkában és emiatt egy elefánt ormánya sem elégíti ki, de nekem szörnyű volt.

2018. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Passzív vagyok, de hogy lehet ennyire erősen szopni?
2018. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
37%

6-os!

A pasijáról tudod, hogy aneszteziológus vagy abból szűrted le ezt az acélos következtetést, hogy a csaj rosszul sz...pott? :D

Hogy jön egyáltalán ide, hogy mi a foglalkozása? Vagy egy aneszteziológusnak miért "ne lenne érzés a farkában"?

Sok irigy ember.. Valaki nem elégedett az életével, akkor elkezdi szapulni azokat, akik elértek valamit, komoly szakmájuk van (orvos, építész, mérnök, ügyvéd stb), meg általánosítani, hogy ők biztos rosszak az ágyban, biztos kicsi a farkuk stbstb, és ettől érzik jobban magukat, enyhítik a kisebbségi komplexust.

2018. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
"Lehet a pasija valami aneszteziológus" nem egyenlő "a pasija aneszteziológus"
2018. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon vastag és nagy farkam van, ezért élvezem ha erősen szívnak, mindig azt szoktam mondani szopatás közben amikor a fiú két kezzel markolva szívja a farkamat, hogy szíívd a tömlőőőt :D
2018. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem valaki olyan erősen sz*p, hogy az már fáj, akkor inkább abbahagyatom vele. Sz*patást élvezni szeretem, nem pedig szenvedni tőle.
2018. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!