Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire gáz ha szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz ha szeretnék lefeküdni egy fiúval vagy többel de nem szeretnék fiúval csókolózni vagy ilyesmi hanem csak szimplán a szex de semmi egyéb? Egyébként nem vagyok homoszexuális a nőkhöz vonzódok többnyire pusztán csak egyszer próbálnám ki.

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
az a helyzet, hogy én full heteróként ugyanígy érzek :D annyira kipróbálnám milyen a szopás a másik oldalról, de amikor arra kerülne a sor, hogy elkezdenék keresgélni egy pasit hozzá akkor vagy eszembe jut, hogy fúj nem vagy kiverem és elmegy a szopástól a kedvem.. pedig sűrűn érzek így, ha kanos vagyok.. szóval szerintem nem gáz, ha én valaha is kipróbálom, tuti nem fogom azt hinni magamról, hogy meleg vagyok vagy biszex.. egyszerűen csak kíváncsi természet :D
2018. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
En full hetero vagyok, es szerintem mocskos mod undorito.. a kerdesedre a valasz nagyon gaz. Ne valljatok mar heteroknak magatokat, ha ilyet megtennetek..
2018. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én full biszex vagyok, és szerintem is undorítóak vagytok. Nem azért, mert a saját nemetekkel akarotk szexelni, hanem azért, mert emellett heterónak tartjátok magatokat.
2018. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Èn hármasban is kiprobáltam; szoptam és közben dugtam egy nőt.

Összehangoltam hármunk ejakulációját.( Később a nőt kihagytuk).

2018. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gabipasika ***** válasza:
73%

Én is ìgyvoltam ki próbàltam. Újra szopnék...


36/F

2018. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Az a gáz, hogy heterónak mondod magad!
2018. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban ben vagy homoszexuális. Biszexuális vagy.
2018. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és #1: nem vagytok heterók.
2018. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy biszex vagy csak még magad előtt is tagadod, mert attól félsz, hogy gáz és körbe röhögnének az ismerőseid.
2018. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!