Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet bennem meleg hajlam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bennem meleg hajlam? Amikor kicsi tini voltam gyakran fogtam meg a kezét illetve öleltem meg a barátaimat akik szintén fiúk voltak. Sőt együtt is aludtam néhánynyal. Kifejezetten jól esett velük aludni mivel a sötétben amúgy is féltem 19f

Figyelt kérdés
A Vicc az, hogy énnekem a lányok tetszenek, igaz még nem volt barátnőm, viszont ezeknek a fiúknak akikről beszéltem, a fiúk tetszenek, mindegyik meleg lett. És rendkívül csodálkoznak azon hogy én azt mondom hogy én nem vagyok az. Szerintük csak elnyomom magamban de én nem így érzem. Mondjuk hogyha bánatos vagyok akkor tényleg jólesik egy ölelés
2018. febr. 2. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csupán egy érzékeny srác vagy.Nincs ezzel semmi baj. Ez csak egy ostoba sztereotípia hogy emiatt meleg lennél. Hidd el sok hetero fiúnak is jól esne olyankor egy ölelés csak hát ugye macsó társadalomban élünk.
2018. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van. Elég érzékeny lélek vok
2018. febr. 2. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy érzékeny tipus vagy.


Egyszerüen csak kapcsold ki a gondolataidat és, hogy mások mit mondanak. Te érzed legbelül, hogy kihez vonzódsz.


De az is lehet, hogy biszex vagy.

2018. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!