Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kellett volna tennem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tennem, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés
Egy srác olvasta előttem a metrón a Szólíts a neveden című könyvet, ami egy meleg film alapja. Most mutatják majd be. Össze is néztünk egyszer. Kis tini volt. Cuki volt. Filóztam, hogy leszólítom, de mit mondok? Sose ismerkedtem így pedig ezesetben szerintem nem lett volna tévedés.

2018. febr. 11. 10:50
 1/3 anonim válasza:
100%

Van ez így :D

Én a buszon vettem észre mostanába hogy egy srác bróbálna szemezni velem (elég egyértelműen),néha-néha összeakad a tekintetünk de egyikünk se meri megszólitani a másikat és ez megy kb 3 hete minden reggel :D


Ha esetleg legközelebb látod próbálj szóba eredni vele , ne légy olyan mint "mi" :D

Sok szerencsét!

2018. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Buran ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy milyen a könyv, mert te is elakarod olvasni.* A többi meg majd jön magától.


*Ez olyan átlátszó, hogy csak akkor nem harap rá, ha nem akar.


23/F

2018. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak kezdeményezz beszélgetést a könyvröl és ennyi. Ha neki is érdekében áll az ilyesmi viszonozni fogja a beszélgetést. Amúgy jó izlése lehetett mert a könyv meg a film tökéletes.
2018. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!