Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Itt vagyok külföldön, meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vagyok külföldön, meg ismertem egy nagyon rendes, helyes férfit. Be vallott valamit. Mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés
Írkálok vele 4 hónapja, találkozgattunk. És én szerelmess lettem nagyon. Végig sejtettem, vagyis gondoltam hogy van neki gyereke és felesége. Nem mertem soha meg kérdezni féltem hogyha meg tudja hogy tudok róla akkor többé nem találkozunk. Ma hajnalban el vitt magához, láttam a babaágyat és a járókát a spajzban. oda vitt be elsőnek. Aztán jöttünk haza beszeltünk, és nem birtam ki hogy ne kérdezzem meg. Elsőnek tagadta, aztán be vallota. Mondtam, hogy ezt mindig tudtam. na és láttam hogy nagyon rosszulé érzi magát. Kérdeztem találkozunk e még, azt mondta hogy már nem. De én szerelmes vagyok nagyon. De ezt még nem mondtam neki. Tudom abba kéne hagyni. De én nagyon szeretem. Nem tudom mit csináljak. Én szeretnék vele továbbra is találkozni, hogy szerezzem vissza? Mit mondjak neki? Írtam neki ma, de nem írt vissza. Látta pedig. Mit csináljak?

2018. febr. 14. 23:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

LOL :D


"Ma hajnalban el vitt magához, láttam a babaágyat és a járókát a spajzban. oda vitt be elsőnek"


Ez most valami kamu ? A spejzba vitt be és ott volt a járóka meg a babaágy is ? :D Mi ott befőttet, tésztát, mindenféle alapanyagokat tartunk.

És miért vitt el magához, hajnalban ?

2018. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A baba ágy a szobában volt, bocsi. Csak járóka volt ott meg mosogep ennyi. Ha spajz, ha nem a lényeg ott voltunk
2018. febr. 14. 23:45
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Inkább felejtsd el. Nem jó egy kapcsolatban belépni harmadiknak.
2018. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
18%
Direkt a homoszexualitásba tetted? Férfi vagy?
2018. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen férfi vagyok. 2 válaszoló, tudom sajnos, de gondolom ha én nem foglalkozok vele, ugyan úgy fog alkalmizni fiúkal.
2018. febr. 15. 00:00
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

LOL :D


"Ha spajz, ha nem a lényeg ott voltunk"

2018. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Mit csinálj? Felejtsd el! Úgysem fogja érted elhagyni a családját. De amúgy tök gáz, hogy neked semmi problémád nem volt azzal hogy van családja, főleg hogy már az elejétől sejtetted. És szerinted ilyen egy rendes férfi?


Biztos sok más SZINGLI férfi is bevinne a spajzba, szóval ha engem kérdezel akkor ideje túllépni rajta.

2018. febr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig nem értem, hogy mit kerestetek a spajzban.
2018. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Tanulj már meg írni.
2018. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez KAMU! Kulonben hasonlit egy meleg regenynek a tartalmara!
2018. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!