Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is sokat javult a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokat javult a melegek elfogadottsága az utóbbi 1-1,5 évben, vagy csak az én környezetem "ért meg" ennek elfogadására?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is sokat változott szerncsére, ez így is van rendjén. A férjem egy falun nőtt fel, nem rég egy unokatesója jött elő vele, homoszexuális... Az egész család annyira elfogadó volt, hogy csak ámultam. Az anyósomék is konzervatív emberek, de amikor náluk volt nagy családi buli, akkor mondták, h nyugodtan hozza a párját. Tök normális pasi, nagyon megkedveltük.
2018. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Sokat javult szerintem is. Például az én szüleim régen nem tudtak elfogadni semmilyen "másságot" , de manapság semmi bajuk a dologgal. Heteroként vannak meleg barátaim, ellenük sincs semmi kifogásuk. De a világban is azt látom, hogy maga a jelenség már természetesnek számít, nem félnek tőle az emberek, úgyhogy elfogadják.
2018. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Lassan egyre elfogadottabb, de szerintw. nem az utóbbi 1,5 évben, inkább az utóbbi 5-10 évben, de ez a normális, ha két ember szereti egymást és ezzel nem árt másoknak, akkor nem értem ki az akit zavarhat. Maximum olyat zavarhat, aki meleg de még magában is elnyomja a vágyait és irigykedik arra, hogy más kedve szerint él azzal akit szeret.
2018. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

A szülőknél vagy tágabb családnál pl azt néztem azok elfogadóbbak, ahol több gyerek van.


Ha az egyetlen gyerek lesz meleg, azt nagyobb tragédiának élik meg, mintha mondjuk 3-4 gyerekből 1 mondja el hogy meleg.

2018. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elsősorban nem a családi környezetre meg ilyesmire gondoltam, hanem úgy általánosan az emberek hozzáállására.


Amúgy 4es, nyilván a szülőnek ez olyan szinten jobban fáj, hogy "nem lesz unoka", de pl én is egyke vagyok (meg van más ilyen ismerősöm is-maximálisan elfogadták, engem is anyukám) és azért itt szempont, hogy az egyetlen gyerekét sokkal kevésbé tagadják ki vagy utáljákeg a szülők. Szerintem:)

2018. febr. 20. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

5:

De ki tudná még hogy meleg vagyok, a családon, szűk baráti körön kívül? A homlokomra nincs írva sehol, aki pedig nem áll elég közel hozzám, az miért tudná? Mondjuk egy szomszéd, egy munkatárs vagy távoli ismerős.

2018. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem csak erről van szó.


Tegyük azt rákérdeznek, hogy van-e barátnőm. Nyílván rossz kertelni, nyílván nem szégyenlem ezt. Elmondom, hogy meleg vagyok és ennyi.


Vagy ha a barátommal vagyok. Nem fogom titkolni, hogy ő a barátom.


És így relatíve számít az emberek hozzáállása.


Szó se róla, nem azt mondom, hogy mindenkinek akarva-akaratlanul tudni kell róla, de azért egy nagy teher más emberek előtt titkolni...

2018. febr. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!