Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy 18 éves fiú aki 14-nek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves fiú aki 14-nek néz ki és tetszik a elég sok idősebb pasinak, gáz s erkölcstelen ha egy ilyen fiú, némi pénzért lefekszik idősebb pasikkal? Még nem, csak gondolkodik rajta. Már 100 ezer ajánlatot is kapott, mert tényleg 14-nek néz ki.18f

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én százezret nem tudnék adni, de ugrok az ilyen ajánlatokra. Egészen más az élmény, szaga íze.
2018. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj ne itt ne mert itt nem szabad ismerkedni. nem akarom h töröljék a kérdést mielött kapok választ. köszi :)
2018. febr. 27. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Én nem ítélnélek el miatta, ha mindketten benne vagytok és mindketten jól jártok,ráadásul már 18 vagy,akkor miért ne?Mellesleg nekem is bejönnek a 14 éves fiúk, megértem azokat az idősebb pasikat🙃

21/F

2018. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez prostitúció. Valaki szerint erkölcstelen, valaki szerint meg nem. Ha te jó szívvel lefekszel pénzért emberekkel akkor hajrá, csak csináld okosan (a védekezés a legfontosabb, nehogy elkapj valami betegséget a kuncsaftoktól).
2018. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
"fiú, némi pénzért lefekszik idősebb pasikkal" Szerintem mindannyian tudjuk, hogy kik csinálják ezt a mesterséget. Amennyiben neked ennyit jelent a tested, hogy pénzért bárkinek odaadod, az a te saját döntésed. Ahány ember, annyi hozzáállás, de egy biztos, ha megteszed és közben megbánod, már nem tudod visszacsinálni soha többé. Nekem pl. a lelkivilágom sokkal többet ér, minthogy ilyet tegyek. Épp ezért szerintem gáz eléggé, és ez kortól függetlenül értendő.
2018. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy pénzért nem feküdnék le senkivel. És fizetni se fizetek azért, hogy valakivel szexeljek. De te tudod. A te tested, a te lelked. Legfeljebb prostinak fognak tartani, miután az is leszel, ha pénzt kérsz, és kapsz a szexért.
2018. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
14-nek néz ki? A legjobb, bármikor fizetnék érte :)
2018. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
14-nek néz ki? Nincs pénzem, de leszopnám! :-D
2018. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azóta már bizonyára megtetted, én nem fizetnék érte, de vlami szép helyre elvinnélek magammal...
2019. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!