Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem valakivel 2 hónapon keresztül(igen tudom nem sok) mind a ketten eléggé elfoglaltak voltunk ezért nem tudtunk találkozni még. Én nagyon megkedveltem, többek között azért is mert úgy éreztem találtam végre egy normálisat akivel lehetne valamit kezdeni. Úgy volt, hogy találkozni fogunk, de ügye mint mindenki (bocs, a nagy része) ennek a fos társadalomnak egyszerre 80 emberrel ismerkedik még. És hát közben talált valakit akivel érdekes mód összejött a talija és összejöttek én meg így jártam. És mit ne mondjak kicsit megvisel, tudom ez kb. nem volt még semmi, még csak találkozó sem, de mégis megvisel. :( Miért vagyok ilyen érzékeny? Mit kellene tennem, hogy túl tegyem magam rajta? Normális válaszokat pls. Miért viselnekk meg ezek engem ennyire? :(

19F/győr és 21F/Budapest



2018. márc. 3. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! Egyáltalán nem volt szép tőle, hogy ezt tette veled. Ha, ő ilyen gyorsan ki tudott szállni ebből az egészből, akkor nem volt őszinte hozzád a beszélgetésetek során. De, ahogy írod is: " a nagy része, ennek a fos társadalomnak" ilyen. Ezt el kell fogadni! Nem érdemli meg, hogy törődj vele! Folytasd az ismerkedést, hátha a következő fiú lesz a 'Nagy Ő'. Sok sikert! ;)
2018. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen csak őt pont úgy ismertem meg, hogy más mint a többség. Még mondtam is neki pár hete, hogy ő egy kivétel a sok "szórakozó" között. De ezek szerint tévedtem..
2018. márc. 3. 22:30
 3/5 A kérdező kommentje:
És még ha sikerül is "túl tennem magam" rajta. Oké. De sokszor eszembe jut, hogy most éppen csókolózik vagy összebújik a párjával és az nagyon rossz, azt nem bírom elviselni, rossz érzés rágondolni, de ezt nem tudom kontrollálni. Ahogy valszeg most is éppen... :(
2018. márc. 3. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így alakult.


Tényleg egy fos társadalomban élünk. Én 25 vagyok, eddig csak pár hónapos próbálkozásaim voltak és csak interneten ismerkedtem, de aztán bele is untam.

Mindenki tartja a 120 vasat a tűzben, adja a jót, és nehéz átlátni (még élőben is) az embereken. Mindig ez a "gyorsan" szedjünk fel valakit - ez idegesít a legjobban. Gyorsan, mert hú, az embereknek nincs idejük pár hónapot várni, míg kiismerik a másikat és esélyt se adnak igazán, hogy megismerjék a másikat...


Egyébként, tegyük a szívünkre a kezünket, mi is a számunkra a "legjobbnak" tűnő embert választanánk. Amit tett, nem feltétlen elítélendő, bár ez tényleg nem vigasztalja az áldozatot. :(

Nyílván magányos vagy, ezért visel meg.

Innentől neked kell eldönteni, hogy milyen útra térsz. Talán ilyen szempontból az élőbeli ismerkedés előnyösebb lenne számodra. Ott gyors eredmény van, és enyhébb a csalódás.


De szerintem, legalább is én úgy gondolom, hogy inkább legyek magányos, mint egy emberrel, aki úgyis csak átvág.


Ezt neked kell mérlegelni.

2018. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj tovább. Hidd el fogsz találni valakit, aki igazán megbecsül majd. Ő pedig meg sem érdemelt téged. 19 éves vagy rengeteg lehetőséged lesz még. Kicsit vedd lazábbra a dolgokat. 32F/Győr
2018. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!