Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rosszul érzem magam, szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, szeretném felvállalni, hogy meleg vagyok, de nem merem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék bújkálni, egy teljes értékű kapcsolatra vágyom, ugyanazokkal a "jogokkal", mint egy hetero.


Nem szeretném, ha az emberek lenéznének ezért...


Még nincs párkapcsolatom és (fiúval) nem is volt 1-2 hónapnál hosszabb, mert soha nem tudtam olyan srácba beleszeretni, aki meleg.. Viszont azt hiszem lassan ezen is túl vagyok és... Na mindegy.


A lényeg az, hogy nagyon rossz érzés az, hogy nem lehetek önmagam és nem vállalhatom ezt fel.


7 barátom meg anyukám tudja már, ők eddig jól reagáltak...

Budapesten élek amúgy.


2017. nov. 22. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Sose lesznek azok a jogaid mint heteronak. Amíg nincs fiúd addig szerintem várj, mert egyedül a világ ellen nem lesz könnyű.
2017. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lesznek meg ugyanazok a jogaid .


De ettől még vállald fel magad !!

Nem kell az egész világ előtt .

Csak a család barátok szűkebb környezeted előtt.

Élj. Fiatal vagy , tapasztalj , legyél boldog :)

Ez meg jár mindenkinek.

Ettől te nem vagy kevesebb, csak a sötét korlátolt emberek szemében. !

Aki lenéz az buta .

Van jó és rossz ember..

A szexualitásodtól te nem vagy rosszabb !!!


Egy heteró nő :))

Boldogságot kívánok neked :)

2017. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az ember szexualitása csak őrá magára tartozik. Ezt mások tudomására hozni akkor is, ha nem kérdik, szerintem feltűnési viszketegség.
2017. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Azt mondod, hogy feltűnési viszketegség?

Hogy csak rá tartozik?


Ez így is lenne. Csak rá tartozik, de mégis, ha lenne egy barátom és mondjuk csak kézenfogva sétálnánk rögtön mindenki erről beszélne.


Szép dolog, hogy mindenki elmondja, hogy senkit nem érdekel, de nincs így.


Ja és írtad "ha nem kérdeznek rá...". És ha igen?

2017. nov. 22. 17:30
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én láttam már két kan kutyát dugni. Nézz utána a dolgoknak mielőtt hülyeségeket irkálnál.
2017. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4


Tájékozatlan vagy.

Homoszexualitás a természetben is létezik, megannyi fajnál megfigyelték már.

Ez egy természetes dolog.

2017. nov. 22. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem már bőven megvolt a coming out-od.

Ugyanolyan jogaid vannak már most is mint a heteróknak az Európai Únió biztosítja jogod van Bírósághoz fordulni ha bárki baxtat.

Én ugyan most londonban élek, eddig meg amsterdamban a pasim révén, és nem is megyek haza, de ha hazajárunk pl a Széchényiben az volt az érzésem , hogy meleg fürdő lett...Konkrétan egy meleg pár ott dugott a medencében karnyújtásnyira tőlem.

A pasim teljesen el volt hűlve, hogy milyen cool hely ez az orzság...

Szegénynek utána kezdtem magyarázni a dolgokat, mindjárt nem volt annyira cool...

Mo- jelenleg még nem házasodhatunk és gyerekünk sem lehet, de eljön ez az idő is hidd el nekem...

2017. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok lemaradva, de mit jelent az, hogy felvállalni ? Ha nem 100% titok, akkor már felvállaltad.

Vagy az okoz nehézséget, hogy az utcán megfogd a neked kedves ember kezét?

Azt meg csak meg kell tenni. Nem kell rajta sokat agyalni, csak éld az életed. Nem tartozol a világnak elszámolással, hogy miért ölelsz át valakit, miért csókolod meg. Mellesleg a csókot csak ízlésesen érdemes csinálni, mert ha átmegy izgatásba, az gusztustalanság, mindegy ki csinálja kivel.

Én se és más se hinném, hogy nagyon kérdezni fogja, hogy ha egy srác kezét fogod meg, hogy hogy merted.

2017. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy katolikus suliba járok és nyíltan vállalom hogy meleg vagyok, elfogadják. Nyilván van egy-két tanár aki nem de többség igen.

Ne félj felvállalni!


17F/meleg

2017. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Ne vállald fel erre a kutya se kíváncsi,mindenkinek a saját dolga ,h hova mit dugdos.A kövi mi lesz majd h egymás orra alá dugjunk az ujjunkat h te ezt szagold...mint a proli vígjátékokban?Nem is értem ,h miért kell mindenkinek mindent ki teregetni...tököm kivan az állandó maga mutogatásból azt csak lesnek ,h sokan bottal kergetik őket.lehet pont ezért.Ha normálisan viselkedsz a kutyát nem fogod érdekelni...
2017. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!