Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nos van egy bi-sex fiú akivel elég jó barátok vagyunk és sok nehéz problémán segítetett át már ,én magam heterónak tartom de elégé tetszik de nem szexuálisan vonzódok hozzá (ahogy a férfiakhoz sem).Csak úgy érzem több mint egy sima barát. A helyzet az ,hogy van egy fétisem ami tartalmazza a meleg srácokat de ezt a valóságba nem tudom kiélni. Szóval mit kéne tennem? Abba se vagyok biztos ,hogy ő viszonozná az érzelmeim.

2018. márc. 3. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerimtem, ha egy olyan fiúról van szó akit még a szél is felizgat, akkor nyugodtan próbálkozz. de ha nem ,akkor kérdezd meg ,hogy a baráti társaságból ha muszály lenne kivel lenne képes szexre, vagy kapcsolatra, ha téged mond az elsők között akkor nyert ügyed van.
2018. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem hogy hetero vagy.:c
2018. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vagy heteró.
2018. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is agyaltam már azon, hogy úgy benne lennék egyszer sráccal, hogy nincs választásom. Így nem én döntöttem, hanem kellett. Amúgy nem izgatna, de így igen. Igazán amúgy arra lennék kíváncsi, hogy vajon el tudnék-e élvezni és élvezném-e. Na és ha igen az mondjuk eléggé érdekes pillanat lenne, mert sok dolgot kéne újraértékelnem. Neked mi a fétised, amiben meleg srác kell?
2018. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra visszatérve ,hogy mi is az a fétisem: gay yiff, de ez csak abban merül ki ,hogy képeket nézek és kiverem rá
2018. márc. 5. 17:40
 6/6 anonim válasza:
Nekem selyem ruha fétisem van de csatlakoznék hozzád
jan. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!