Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi értelme a coming out-nak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a coming out-nak?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és senki nem tudja rólam. Kéne?


Igaz lehet hogy az en helyzetem miatt, de lehet azért mert félek


Gondolkoztam hogy elmondom a legjobb baratnomnek, de o azt mondta neki mindegy hogy fiúm vagy csajom van..

Azon is gondolkoztam h egyik lany osztalytarsamnak elmondom akivel jobban vagyok, o meselte hogy neki van tobb meleg ismerose.

Csinaltam olyat egy masik lanybaratnommel hogy elmondtam azutan meg mondtam h csak vicceltem es o egybol mondta hogy tudtam..


Látszat csal, de igazabol en imadok sminkelni, noieskedni meg lánynak lenni, fiúkhoz is vonzódom passziv ként, lányokhoz is, de azon is gondolkoztam milyen jó lenne ha a barátnőm lenne az úr a háznál (felcsatolhatós).



De most minek mondanam el, barkinek hogy bi vagyok? Persze neha jo lenne sminkeloset jatszani a baratnommel egy pizsimartin.



De amugy hetkoznapokban emberek kozott senki ra nem jonne hogy en nem az vagyok aki.



2018. márc. 6. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 és #7,

értettelek, de azt, hogy egy (házas)pár együtt van, mindenki azonnal fölismeri, és nem téveszti össze avval, ha egy férfi és egy nő egy helyszínen vannak, de nem egy pár. A beszéden túli, nem-verbális jelek egyértelművé teszik a szituációt. Ezért mondom, hogy az nem igaz, hogy a heterók nem mutatják a párkapcsolatukat. Nem kell hozzá nyilvános ölelés, se csók. Amikor azt mondják, hogy a melegek is eltitkolhatnák a kapcsolatukat, "ne tolják az arcomba", akkor olyasmit kérnek, amit maguk nem tartanak be.

2018. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Fogom a párom kezét az utcán megcsókolom attól még, nem érdekel ki látja ki nem de, most ezt miért kell coming outolni?
2018. márc. 7. 21:42
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12


Ha srác vagy és egy sráccal sétálgatsz kézen fogva meg csókolózol és esetleg ezt meglátják mások, igen hamar pletyka téma lesz.


Ez pont olyan, mint a coming out csak nem mész szembe a dolgokkal..

2018. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!