Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme belekezdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme belekezdeni a "melegségbe"?

Figyelt kérdés

Nagyon hülyén hangzik a kérdés, de röviden tényleg ez a lényeg.


Próbálkoztam lányokkal, sokszor, soknál, de egyszerűen rövidebb idő után képtelen vagyok őket elviselni. Nem tudom, hogy lenne-e olyan lány, akivel én eltudnék lenni 1-2 hétnél tovább. Egyszerűen idegesítőek, nekem pedig nincs kedvem már hozzájuk.

Testileg jól néznek ki, de valamiért csak nagyon ritkán sikerül magam elképzelni egy lánnyal, idegennek érződik a "férfi szerep". Tehát egy női test az nagyon bejön, de kicsit olyan mintha csak a fejemben tetszene, tehát érzem, hogy a valóságban nem tudnék vele mit kezdeni, mert nem érdekelne.


Ellenben egy fiúval nagyon jól eltudnék/eltudok lenni, beszélgetni és szerelmes is szívesebben "lennék" egy fiúba.

Testileg pedig elég furcsa.. A való életben nem tudok úgy tekinteni egy srácra, mert rettegek, hogy a pillantásomból kiderül a szándékom, és még magam előtt is titokban próbálom tartani, hogy tetszenek a fiúk. Viszont a fantáziámban már ha csak arra gondolok, hogy egy fiú átölel "felrobban a gyomrom" a melegségtől.


Szeretném titokban tartani, de közben mégis nagyon kíváncsi lennék, hogy most akkor konkrétan mi van velem?!


Szerintetek ilyen kételyek között lenne értelme elkezdeni fiúkkal ismerkedni, vagy tartsak ki a lányok mellett? Eddig az utóbbit tettem és hát nem sok szép emlékem lett.

Illetve ha igen, akkor hogy? Netes társkeresőkön? Mert más ötletem nincsen, de azokról meg nem sok jót hallottam.


2017. máj. 19. 17:03
 1/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok egyébként.
2017. máj. 19. 17:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy, hogy te "kitartasz" a lányok mellett. Amiket leírsz, azok tipikus dolgok, én is így voltam anno. A lányokra próbáltam gondolni, próbáltam szépnek látni őket, de nyilván ez csak fejben volt, s semmilyen valódi, szenvedélyes vonzalmat nem tudtam érezni iránta.


Még nagyon fiatal vagy, szerencsére már itt tartasz a gondolkodásodban (én még 19 évesen is próbáltam "megváltozni"). Szóval kezdj el mindenképp fiúkkal ismerkedni. Arra vigyázz, hogy ne romolj el, ne legyél egy kiélt k*****a 20 éves korodra, de az mégis nagyon jó, hogy nem vesztegetsz el hosszú éveket az életedből a teljesen értelmetlen vívódásokkal (ahogy én is tettem sajnos anno)

2017. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki. Abból bajod nem lehet, de az írásod alapján csak úgy tudnál boldog lenni.
2017. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján amit leírtál szerintem meleg vagy. Próbálkozz fiúkkal ismerkedni.


21/F

2017. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Mindenképpen azt ajánlanám hogy egy pszichológussal beszélj, mert nem egyértelmű. Nem biztos hogy a csalódások miatt olyasmit kéne előltetni amiben nem vagy még biztos.
2017. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5. Hsz.!

Ne mond neki butaságokat, mert nem kell pszichológushoz mennie. Amiket leír, azok alapján teljesen egyértelmű hogy meleg. Az, hogy a lányokat próbálja szépnek látni, az csak a gyerekkorától ráerőltetett szerepjátékok miatt van. Kamaszkoromban én is azt tanultam, hogy a lányok seggét meg kell nézni az utcán, illetve utánuk kell fordulni. Így én is ezt tettem mások előtt (bár sose értettem, minek kell ránézni egy lány fenekére :D).

Úgyhogy ha el is menne egy pszichológushoz, annak a terápiának semmiképp sem lehet célja sem a "megváltozás", sem a "tisztázás", max annyi, hogy segítsen elfogadni neki a saját meleg identitását.

2017. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Próbálj travival, cd-vel ismerkedni. Nagyon jók tudnak lenni a szexben! :)
2017. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején, én is pont így voltam ezzel a helyzettel. Először magammal harcoltam, majd rájöttem, hogy felesleges. Aztán lett egy barátom, aki segített teljesen elfogadni önmagam, és ő általa jöttem rá arra, hogy igen, ez vagyok én, és így leszek boldog, és nem úgy, hogy a mások által elvárt életet élem. Remélem neked is sikerül/sikerült elfogadni magad.

19/F

2018. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!