Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért nem találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem találok senkit akivel lehetne egy komoly párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Közel 22 éves meleg fiú vagyok. 177 cm 84 kg, nem kigyúrt de nem is vagyok elhízva. Barna szemem és átlagos arcom van....

pénzem sok van az egyetemista élethez viszonyítva, egy eléggé jó új típusú terepjáróm is, ami menőnek számít. Buta sem vagyok (zseni sem, de azért az egyetemen a jobbak között vagyok)...

A természetem az viszont eléggé nehéz, nem vagyok egy könnyű eset. De mindez azért van, mert borzalmasan magányos vagyok és nincs párom. Sőt igazából komoly kapcsolatom még sosem volt.


Most ismerkedem egy fiúval aki egy évvel lentebb jár, Szaktársam. Lassan alakultak a dolgok is, az egyetemen mikor ketten maradtunk többször is egymásnak estünk. Nálam is volt, könyveimet is adtam oda... most egy pár napja írtam neki, kb. 10 napja, de nem valaszolt, sőt pár napig nem is olvasta el pedig többször is online volt Messengeren.

Szerintetek mi lehet az oka? Mikor nálam volt, kb egy 3 órás ágyjelenet lett a vége, aminek nagyrésze egy hosszas, szenvedélyes előjáték volt, tele apró szájrapuszival, simogatással. Most hazafele véletlenül találkoztunk a trolin. Nagy volt a tömeg, kb 3 méterre álltunk egymástól. Köszöntünk és mikor leszálltunk ugyanazon megállónál ketten két irányba mentünk, de csak rám sem nézett, ment előre. Én meg ott álltam hátha visszapillant (legalább a könyveim kérjem vissza). Aztán haza végig a könnyeimmel küszködtem, hogy ez miért alakul így?

A könyveim miatt nem is írtam neki, hiszen amúgyis én írtam neki Messengeren utoljára.

Szeontetek mi lehet az örökös probléma? Akivel eddig működött volna azzal sosem jött össze valami miatt. Vagy elköltöztem több száz kilóméterre, vagy valami mindig közbe jött.


Kérlek NE írjatok olyat, még privátba sem, hogy van-e kedvem kalandozni.



2018. márc. 7. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A bevezető kedves. :) Szerintem ez nem feltétlenül van összefüggésben az anyagi helyzeteddel.

Én 3 évvel vagyok idősebb nálad és én már fel is adtam a keresést.

Ugyan engem is kikészít a magány, de sajnos nem tudunk mit tenni a természet ellen.

Úgy értem, egy komoly párkapcsolatot sajnos nem lehet erőltetni. Az vagy jön, vagy sem.

Persze, az esélyt meg kell mindig adni magunknak és másnak is, s bizonyára rengetegen ismerjük azt a piszkos érzést, ha elutasítanak - még csak nem is direkt.

De meg kell próbálni elvonni a figyelmedet erről az egészről és így lehet egyszer bejön az a közmondás, hogy akkor történik majd meg, mikor éppen nem számítasz rá. Én ezt tudom tanácsolni. Kitartást!

2018. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én arra is gondoltam, hogy még csak most költözött el a szüleitől, lehet, hogy most inkább kalandokra, bulizásra vàgyna.


Én már sok éve külön élek, lehet, ezért is gondolkodom másként mint Ő.

2018. márc. 7. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Magányos volt ő is egyszer lefeküdt veled de már megbánta.

Annyira nem jöttél be neki, sem külsőre, sem az ágyban.

Most keres valaki mást.

Ennyi.

Nem a te hibád, ő is fog így járni nyugi!

Nem ő volt az igazi, örülj a három órás szexnek sz itt sokan irígyelnek érte.

Ha meg esetleg vissza akarna jönni, ne hagyd...

2018. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha én valakivel komoly kapcsolatra vágyom, akkor nem tudnék neki esni azonnal... Persze, megy az intim együttlét érzelmek nélkül, de utána erősebb az elszakadás és elidegenedés érzése. Számomra elképzelhetetlen, hogy úgy jöjjek össze valakivel, hogy ne ismerném meg előtte. Kiakarom ismerni a partnert: akarom tudni, hogyan reagálna egy megjegyzésre, egy hangra, egy ízre... S csak aztán mennék olyan ismeretlen vidékre, ami ennyire magán dolog.

Volt egy hasonló esetem, amikor a testiségekbe rohant a partnerem (amit hagytam), így nem alakult ki semmilyen "lelki-kapocs", ebből adódóan nem is tarthatott a dolog sokáig. Nekem az egészben az volt a fájdalmas, hogy ő nem látta, mennyire nem is vagyunk egy hullámhosszon... Bár végül rendesen zártam le vele a dolgot (nem úgy mint a te esetedben történt).

Koncentrálj a kommunikációra. Lehet baromi klisés válasz ez, de a legtöbb ember nem képes a másik felé megnyílni - személy szerint 9 éves koromtól nincs olyan ember, akinek elmondhatnám a legbensőbb titkaimat, vágyaimat, érzéseimet -, mert "A szex során a testedet osztod meg a másik emberrel; ha valódi szeretetről van szó, a szívedet."

2018. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem fogalmaztam helyesen. Első pár alkalommal nem estünk egymásnak...

3. alkalommal csók volt hosszasan és simi, tapi

4. alkalommal csók, tapi és kéz a nadrágban

5. alkalommal csak egy kis kézimunka, de egyikünk sem ment el

6. alkalommal a 3 órás szex


többször is ő kezdeményezett, nem én.

2018. márc. 7. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3# vagyok, én elsőre is neki tudnék esni a másiknak akibe mondjuk hulla szerelmes vagyok.

Így is történt és együtt vagyunk már több éve, fiatal korom ellenére volt jópár kalandom, semmit sem bántam meg.

Sz a srác egyszerűen vagy megunt vagy nem voltál jó az ágyban.

Ne bánkódj, akad majd másik nagyon fiatal vagy még!

2018. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Holnap ismét fogunk találkozni, kiváncsi vagyok, miről fogunk beszélni... de ha ismét kezdeményezni fog, akkor meg méginkább összezavar.

2018. márc. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!