Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltam randin egy fiúval,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam randin egy fiúval, akivel egy iskolába járunk. Nem tudom mit is tegyek? A barátnőmet szeretem, de valahogy közelebb érzem magam vele, mármint a fiúval.18f

Figyelt kérdés
szóval nem csináltam semmit amivel megcsaltam volna a barátnőmet. alapjáraton nem is vagyok biszex vagy meleg, mert a lányokat szeretem. csak egy kisebb izé, nem is csók, inkább puszi volt a fiúval, de nem csaltam meg a barűátnőmet. csak ezzel a fiúval érzek így. viszont a barátnőmmel mindig van egy ilyen 2 lépés távolság köztünk, mert nem bízunk úgy meg egymásban, ezt érzem, de ez normális, mert mindenkinél érzem ezt. a nők mások kicsit. de vele, ezzel a kedves és érzékeny meg mókás xD fiúval rohadtúl jóléreztem magam. olyan közel éreztem magamhoz meg úgy tudtam vele teljesen őszintén dumálni mindenféléről, amit a barátnőmnél nem tudok, mert pl nem kellett macsónak lennem, hanem lehettem önmagam. egy nő ettől menekülne meg eleve össze sem jönne velem... mit tegyek? Kicsit zavaros minden.
2018. márc. 10. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Öhm... már ne is haragudj, de ez igenis megcsalás.

1) Randira mentél

2) Elcsattant egy csók

3) Jobban érzed magad a fiúval

4) A barátnőd semmiről semmit nem tud


Ha vannak érzelmeid a fiú irányt, akkor biszex, vagy meleg vagy - amivel semmi probléma nincs.


DE!


Embereld meg magad, döntsd el mit szeretnél! Ha azzal a fiúval jól érzed magad, ő is veled, akkor először is szakíts a barátnőddel, mert ez így nem kapcsolat, másodszor pedig próbáljátok meg együtt. Nekem egyre megy, hogy ki melyik nemet szereti, a legjobb barátnőm leszbikus. Az az érdekes milyen az ember az illető.

2018. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biszex :D Szerintem szakíts a barátnőddel, ne hülyítsd feleslegesen.
2018. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon gáz, hogy a barátnőddel mindig két lépés távolságot tartotok, és nem adod önmagad. Játszod neki a macsót, közben megcsalod egy kedves, aranyos, szőke sráccal. Döntsd el, hogy mit akarsz! Se a barátnőd, se a srác nem érdemli meg, hogy hülyítsd őket. A barátnőddel szakíts végre, nálad jobbat érdemel! Egy olyan pasit, aki nem játssza a macsót, hanem önmagát adja.

Azt meg felejtsd el, hogy hetero vagy, miután randiztál egy kedves, helyes, szőke fiúval!

2018. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát zavaros, de rá fogsz jönni, hogy jó az esélye annak, hogy meleg vagy, de minimum biszex. Érezd jól magad és remélem, hogy a vívódáson sikerül hamar átesned, mert a TE életed és a TE boldogságod a tét! :) Amúgy meg tök irigyellek. Annyira romantikus a story.
2018. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 honbandi ***** válasza:
100%
Alakits ki egy hármas kapcsolatot ha a többiek is belemennek Memarad a barátod is es a barátnöd is ha van hozzá lehetőseged!
2021. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!