Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tönkremegy a barátom, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremegy a barátom, mit tehetnék? Vagy reménytelen?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom, aki 22 éves, tavaly szakított egy 3 éves párkapcsolatot, mert benyomult - szó szerint - életébe egy idősebb,45 éves férfi. Eleinte láttam rajta, hogy nagyon szerelmes, de az volt az érzésem,hogy ez egyoldalú. Azóta beigazolódott, a férfi, aki nem egy előnyös kinézetű,rendkívul akaratos,önző ember úgy rángatja a barátomat, mint a marionett - bábut.Lelkileg és szexuálisan is valamivel elbódította, ami az amúgy józan gondolkodású srácot kezdi szép lassan tönkretenni.Nagyon fogy, elhanyagolja baráti és családi kapcsolatait,rengeteget panaszkodik, sír, ha találkozom vele, de képes a fél városon át éjszaka gyalog elmenni a férfihez, aki szerintem egy mézesmázos érdekember.Tudom, hogy a férfinek két előző - szintén jóval fiatalabb - párja volt, akiket miután nem az történt, amit ő elvárt, dobott. Szegény barátom szerintem olyan mint a légy a pók hálójában.Ráadásul nyíltan nem szabad kiderulni a kapcsolatnak, mert a férfi állása, jó hírneve és családja ezt nem viselné el. Éjjel, titokban jár fel hozzá a barátom, nehogy meglássák. Próbáltam rábeszélni, észérvekkel,de elvakult és azt mondja, belerokkan, ha a férfi szakítana, inkább alárendeli magát. Egy jóképű, okos srác és egy középkorú, előnytelen akarnok, mit lehetne tenni? A volt párja mellett szabad és egyenrangú fél volt, hihetetlen ami történt. Hogy térhetne észre a barátom, ha már senkire sem hallgat?
2018. márc. 19. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod neki, hogy aggódsz érte. de mást nem tehetsz sajnos. az ő élete
2018. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt neki. Ha hajthatatlan nem nagyon tudsz mást csinálnki, mindenki úgy rontja el az életét ahogy akarja. Ha észérvekkel nem tudod meggyőzni akkor meg ne is tekints rá barátodként, amúgy sem normális a barátod ha ennyi mindent elvisel valakinek. Lehet azt hiszi a férfi ott fogja hagyni a családját, de te világosítsd fel hogy ez soha nem lesz így.
2018. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A 45 éves "szerelme" nem családos, hanem egy házban él idős anyjával, apjával, és testvérével...előttuk kell titokolni mindent. Ja és mélyen vallásos a kedves ember.
2018. márc. 19. 08:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a barátod előbb utóbb belerokkan ha így marad és a szakítás is ugyanevvel jár. Ha te ezt így látod avatkozz be, de ki ne derüljön hogy te voltál... Egy alaposan átgondolt akció keretein belül buktasd le az öreget úgy hogy a te személyedre ne derüljön fény. Elég ha beteszel egy nyomtatott irományt a postaládájába feltéve ha tudod hol lakik. Ha a feleség vagy egy családtag nyitja ki előbb akkor lehet valami.


Azt viszon tartsd szem előtt ha tényleg az várható amit leírtál vedd a karjaidba a barátodat. Természetesen itt se derülhet ki a turpisság :)


1ébként ha a barátodnak csaja volt előtte akkor nem meleg hanem bi... Különben melyik város ez?

2018. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindent tudok az öregről, nevét, címét, munkahelyét,mindent .De nem szívesen zsarolnék, mert az visszaut.És sajnos a barátom annyira vak, hogy engem is dobna érte, pedig már senkije nincs rajtam kívul. Azt hiszem, nagy koppanás kell neki, hogy rájöjjön, mekkora marhaságot csinál.
2018. márc. 19. 09:20
 6/10 anonim ***** válasza:

ahogy látom a barátodnak nagyon az alárendeltség a vágya, emiatt is tudják kihasználni, hiszen titokban, még ha nem is vallja be magának, neki a kihasználtság tetszik, mert máskülönben nem csinálná amit csinál.

Ha ő nem akar változni, akkor te sem tudsz mit csinálni. Nagyon sok az ilyen ember, akár fiú, akár lány, aki sír, hogy mennyire kihasználják, ő csak egy tárgy és mégis, ahogy írtad, képes a fél városon is átgyalogolni, csak hogy leszophassa 5 percig a másikat.

2018. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg felvenni a kapcsolatot az öreg előző barátjával akivel szakított, hátha ő el tudna beszélgetni a barátoddal.
2018. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy a 6-os is írta. Lehet, hogy neki ebben ez a szórakozás és "élvezi". Sajnos akkor is, ha másik oldalról csak kihasználják.

Nyílvánvaló, hogy nagy esélye van a koppanásnak, de nem tudsz mit tenni. Szerintem csak maximum annyit, hogy akkor majd mellette állsz.

2018. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma is próbáltam vele beszélni, észérvekkel, de nem lehet, sőt még ő sértődött meg. Ilyenkor azt hiszem, bármilyen jó barátom is, de félreállok és szomorúan nézem, ahogy koppanni fog.De utána segítek neki feldolgozni, persze, ha igényli. Csak szomorú, hogy egy fiatal lélek így összetörik majd, jó úton van efelé már most, de ezt én látom jobban, a kívulálló !
2018. márc. 19. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Nagyon szimpi ,hogy így derossz szó, ki tartasz a barátodmellett. Ritka!

Mondanám ,h oda megyek, le verem fatert.

Esetleg fülgéből hivd fell a bigott vén kéjencet. Hogy jol sikerült képeket be küldöd a munka helyére, meg osztod facén, felejtse el a pasidat.

A kivárás sajnos meg muszály, szokták mondani, mindenkinek meg van a saját beton fala aminek fejjel kell neki rohanni!

De van aki azt hiszi ,hogy a fal a hülye mert mért nem ment arrébb, sajnos nekik többszőr kell koppanni.

Ha enyire szereted hagyd hogy szét törjön, majd össze rakod!

Minden jót nektek.

2018. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!