Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évig tarthat egy reményte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig tarthat egy reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés
Nálam már évek óta és nem enyhül egy kicsit sem

2016. máj. 15. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éve van egy, amiröl nem tudok lemondani :(
2016. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami új dolgot kezdesz el csinálni az életedben.

Új munka, új nyelv tanulása, új hobbi, hosszabb külföldi út(ez a legjobb, ha minél távolabb kerülsz a pasitól.)

Nehèz lesz, de menni fog. 20/l

2016. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 évig tartott. Ő volt az első akit szerettem de hiába.

Azután megismertem a barátomat és most boldog vagyok. :)

Noha néha mikor véletlenül látom, még felmerül bennem hogy "mi lett volna ha ő viszont szeret?" De már nem számít.

2016. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egyik legfájdalmasabb dolog az ember életében. Nálam addig tart, amíg viszonylag gyakori, hogy bármiféle kontaktusba kerülök az illető férfivel. Ha az fél év, akkor annyi, ha 4 év, akkor meg annyi. (A leghosszabb nálam 5 év volt, amúgy.) Viszont attól kezdve, hogy teljesen megszűnik a kontakt (vagy szinte teljesen), az érzés is eltűnik szépen lassan, nem máról holnapra, de megszűnik. Úgyhogy ilyen helyzetben a legjobb, amit tehetsz, hogy megpróbálod vele megszakítani a kapcsolatot, ha ez persze megoldható.
2016. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem az elso az 12 eves koromtol 19ig tartott..

Amig bele nem szerettem masba. Es az is remenytelen :) most vagyok 20..de remelem ez mar nemfog ennyi evig tartani:/

2016. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már nem is emlékszem mikor láttam utoljára, és egyáltalán nincs vele semmilyen kapcsolatom évek óta.
2016. máj. 15. 22:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabban tart mint ha viszonozva lenne sajnos nekem 9 évig tartott ez a kínzás aztán egy másik elérhetetlenné szerettem bele ebbe egy év után bele sokaltam és kihuztam kulfoldre melozni ahol túlóra gondolat elterelés szabadnap nélküli hónapokkal végül elterelodott és mivel a pénz megvolt ezért egy hobbiba szerettem bele :) hal istennek vége lett a szerelemnek és nyugodtan tudok élni uzhetem hobbiaimat és kolthetem pénzemet a szabadnapokon :))
2016. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
5 év szenvedés volt, de már végeee :)
2016. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1997.Június 19.-től tart, jelenleg is!

Több mint 12 éve nem is láttam...

De akkor is szeretem!

Ha becsukom a szemem, és rá gondolok, szinte ma is érzem az érintését, az illatát, csókja ízét!

Ha most szembe jönne velem, tán meg se ismernénk egymást!, én is sokat változtam külsőre, és biztosan ő is... De egy biztos, ha lehetőségem adódna, és újra úgy alakulna... De nem ábrándozok!, eltelt lassan 19 év...

De akkor is szeretem!, ez van...

2016. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 supra01 ***** válasza:
100%
Nekem is vagy 20 éve. És mikor összefutunk valahol akkor az nagyon jó. Látni, hallani, tudni, hogy jól van. Amíg élek ez már így lesz. Szerintem ez ilyen. A szívem kis csücskében mindig ott lesz. De már elengedtem régen, nem kergetek hiú ábrándokat, megyek tovább!
2016. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!