Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg mernéd kérdezni egy (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mernéd kérdezni egy ( elvileg ) heteroszexuális ismerősödtől, hogy érdekli-e valami móka?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szexi srác ismerősöm, évekkel ezelőtt középsuliban osztálytársak voltunk. Ahogy idősödik úgy helyesedik :D És ez egy kisváros, nincs az mint Pesten, hogy sokakkal lehet ismerkedni akár neten akár élőben.. és ez a srác mikor középsuliban a piszoárnál álltunk, láttam, hogy ránézett a farkamra. Én meg már nagyon ki vagyok éhezve, és örülnék, ha lenne vele valami, ezért gondoltam nem vesztek semmit ha rákérdezek nála, mi a szitu... nem akarom hirtelen letámadni, de nagyon sok közös témánk már akkor se volt, és most se lenne, ráadásul évek óta nem beszéltünk, csak néha talizunk a városban. Most ráírtam skypeon, hogy akarok vele talizni. A kocka el van vetve, de hogyan adjam elő ezt a dolgot neki ? Vesztenivalóm nincs, ha esetleg híre menne, hogy meleg vagyok, nem érdekel már ez a város, nagyon ismerősöm sincs már itt.


25/f


2018. márc. 28. 10:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Elmegyünk egymás mellett, köszönünk egymásnak de ennyi szokott lenni. Viszont van valami az arcán amit nem tudok ilyenkor hova tenni. Kerüli a szemkontaktust, oda se néz mikor köszönünk egymásnak.
2018. márc. 28. 10:42
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Most valszeg azért kerüli a szemkontaktust mert levágta h Homo vagy . Ezt megérzi az ember , könnyen kiszurható , még a mozdulaton is látszik ez van .

Szerintem ne eröltezsd

2018. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondod, nincs vesztenivalód. Az lehetett volna, ha szétkürtöli, hogy meleg vagy, de mivel nem érdekel, így ez sem gond.

Szerintem elsőnek csak beszélgess vele, ne térj egyből a tárgyra. Lehet hogy tényleg heteró és semmit sem akar, de ha bi és félénk, még magának sem vallotta be, akkor simán elijesztheted a kapkodással.

Beszélgess vele, nézd meg, hogy van a viszonzás. Ha jók a visszajelzések, hívd el magadhoz vagy meginni valamit. HA ebbe is belemegy, szerintem közöld, hogy meleg vagy és szeretnél tőle többet. Sok sikert.

2018. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Like az előttem szólónak.
2018. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony egy kényes szituáció. Az a baj, hogy itt nem csak az áll fenn, hogy tetszel-e egyáltalán neki, hanem, hogy Ő is vonzódik-e a saját neméhez. Valóban lehetséges, hogy az előbbiek közül egyik sem, és ráadásul még homofób is. Valami utaló jelek nem voltak régebben? Az, hogy a piszoárnál megnézte, még nem jelent semmit. Semmiképpen ne azzal nyiss, hogy meleg vagy és, hogy szeretnél vele "mókázni" - ez utóbbi eleve tök paraszt dolog lenne, még a heteroszexuálisoknál is. A fő, hogy ne támadd le. Legyél egyenes, de próbálj meg azért diszkrét maradni. Lehet, hogy sok lesz neki az információ. Hagyd, hogy feldolgozza. Én mindenesetre azt javasoltam volna, hogy előbb neten beszélgessetek.
2018. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

vidd el kocsmázni, kicsit iszogattok, sokkal jobban feloldódik pár pia után.

Beszélgess vele, hozz fel egy olyan témát például, hogy megismerkedtél egy párral, akinek a férfi tagja biszex, és szeretnének úgy játszadozni az ágyban, hogy mindenki mindenkivel. Ő mit tenne? Belemenne-e a dologba? Van-e benne tapasztalata? mondd, hogy te kicsit hajlasz a dologra, mert neked ez újdonság, stb, csak tapasztalatlan vagy. Így pár folog kiderül. Hogy áll a dologhoz, benne lenne-e esetleg amit szeretnél, sőt ha azt mondod tapasztalatlan vagy, lehet felajánlja, hogy megtanít, vagy hasonló :)

Aztán ha ciki az egész, ráfogod másnap, sokat ittál.

De a lényeg, az italtól ő is feloldódik, amit józanul nem mondana, azt bátrabban kiejti a száján, talán még kezdeményezni is fog.

2018. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem képzelnék ebbe sokat, mert egy középiskolás srácot érdekli a másik nemi szerve, már csak azért is, mert akkoriban tanulja meg ő is használni a sajátját. Azzal nincs baj, ha megisztok valamit, dumáljatok, puhatolózz, de ne támadd le, azzal nem mész sokra.
2018. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!