Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal 20onéves melegek ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 20onéves melegek ti nem látjátok úgy néha, hogy lehetetlen?

Figyelt kérdés
Párt találni. Azoktól kérdezem akik párt keresnek és nem kalandot. Ugyanazokat az embereket látni fent az oldalon már évek óta... Vagy ti hogy vagytok ezzel?

2018. ápr. 22. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan látom, sokan türelmetlenek, csak szeretnék kiélni magukat és csak a szexre mennek. Viszont még aközött az elenyésző számú ember között is - akik kapcsolatot keresnek - sok a türelmetlen.

...és akkor még odáig el sem jutottunk, hogyha valaki külsőre, vagy belsőre nem jön be.

2018. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Főleg, ha vidéki az ember... Én szerencsére most megvagyok egymagam, kalandot meg nem szeretnék soha.

Igen, én is figyeltem, hogy vagy 1-3 hónap után törli magát a párkapcsolatot kereső felhasználó, vagy már évek óta fent van az oldalon (szegény:/). A kalandot keresőket nem figyeltem meg így.(Badoo, melegrandi, planetromeo...)

Próbálkoztam élőben, főleg vonaton szemezgetni, de ha egy fiúval össze is akad a tekintetünk, vagy félrenéz, vagy le is száll és utána nem is látom soha.

Reménykedem abban, hogy sikerül Budapest közelében élnem, és ismerkednem, esetleg külföldön(Nyugaton) dolgoznom, letelepednem, ahol nagyobb eséllyel találok párt, mivel a semmi közepén tudom, hogy csak vegetálni fogok tudni, mivel Mo. vérhálózata Pesttől ilyen értelemben le van teljesen kötve.(Jó, azért van pár nagyobb város, de ott a legnagyobb az élet.)

Most az egyetlen dolog, amit tenni tudok, az a reménykedés abban, hogy egyetem után lesz valamilyen lehetőségem, löketem, ami szabat utat engedhet a pár találáshoz...Bár néha előjön belőlem az álmodozó, hogy pl valahol kávézgatok és egy helyes, stílusos, vicces, intelligens korombeli odajön hozzám és végül összejövünk, de az ilyen álmokhoz nagyfiú vagyok már.(Nem lehetetlen, csak kicsi a valószínűsége...)

Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak: Nem, nem érzem azt, hogy lehetetlen, csak hogy nekem is tennem kell érte és tovább fog tartani, mint egy heteronak, aki ugyanennyi erőt fektet bele a társkeresésbe.

Nem szabad feladni! ;)


21/F

2018. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Atesz-91 ***** válasza:
100%
27 évesen eddig egy pasim volt. Én altalában komoly kapcsolatot keresek és sajnos a társkeresőkön sok a kalandot kereső. Én is a vonaton probálok szemezgetni, de alapól nem vagyok egy álompasi és melegként nehéz ez az ismerkedés. Azért nem szabad csüggedni, valahol mindenkinek megvan a társa.
2018. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thillmin ***** válasza:
100%
Nagyon is ismerős az érzés. Én ugyan pesti vagyok, de a melegeknek dedikált helyek, amiken jártam, nem keltették fel bennem a reményt. Én már eleve ott el vagyok akadva, hogy korombeli fiúkkal (27 vagyok) is csak nagy ritkán találkozom, ráadásul engem a tinédzser korosztály vonz... hát ők aztán totál elérhetetlenek! Igazság szerint az idősebb korosztály körében elég népszerű vagyok, de ez nem igazán vigasztal. Az ismerkedős oldalak közül csak a Hotbullon vagyok fent, ott elég lesújtó a "kínálat". (Érdemes regisztrálnom a többin?) Azért csak reménykedem, hogy idővel megtaláljuk egymást a jövendőbelimmel, elvégre még kevesebb, mint egy éve, hogy ilyen életmódot élek...
2018. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem mindenkivel megesnek ilyen időszakok. És valószínűleg az ilyen kérdésekre is azok válaszolnak többen, akik éppen így éreznek.

Én is többször éreztem úgy, hogy nem sikerül ismerkednem, kevés rá az esély. Mert nem nézek ki elég jól vagy mert túl csendes és zárkózott vagyok.

De idővel mégis találtam olyat, akivel megvolt a kölcsönös érdeklődés, és elkezdtünk randizgatni.


Mindenkinek máshogy sikerül. Lehet, hogy van, aki társkereső oldalon találja meg a párját, van, aki diszkóban. Nekem speciel egyik ilyen helyen sem sikerült soha az ismerkedés. Inkább azok a meleg cuccok jöttek be, amelyek közösségként, baráti társaságként működnek. Eljársz, lesznek meleg barátaid, és majd idővel találsz valakit, akivel párkapcsolatilag megvan a közös hullámhossz.

Nem gondolom, hogy ez egy általános recept és mindenkinek ezt kell csinálnia, de nekem ez segített. :)

2018. ápr. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!