Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mondjam el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam el a legjobb barátomnak, hogy meleg vagyok, és szerelmes vagyok belé? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A legjobb baratommal mar regota ismerjuk egymast, de meeg mem voltam eleg bator ahhoz, hogy elmondjam neki a "titkomat". Nincs arra utaló jel, hogy meleg lenne, bar meg nem volt baratnoje, es mar probalta kihuzni belolem, hogy mi a legnagyobb titkom (haverokkal felelsz vagy mersz. De ez meg regebben volt) de egybol, gondolkodas nelkul hazudtam neki. Nagyon sok kozos elmenyunk van, es attol felek, hogyha en ezt elmondom neki, akkor megromlik a kapcsolatunk. Meg nem nagyon volt idom kitapogatni, hogy milyen velemennyel van a melegek fele, de ezen javitani fogok. De szerintetek mondjam el neki, es ha igen, akkor hogyan? Mert nem szeretnek odaalni es "letamadni" azzal hogy Szia! Amugy meleg vagyok es nagyon beled vagyok esve. Elore koszonom azbertelmes valaszokat!

2018. márc. 19. 22:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasok es az ekezetek miatt.
2018. márc. 19. 22:25
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Rossz hírem van, egy atom bombát nem lehet óvatosan ledobni.
2018. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Érj hozzá, véletlen de intimen!

Buliban utcán kiket néz?

Ujságos stand , jó ma már nincs, jó pasis képek vannak , kezedbe veszed , fennhangon megkérded mik vnnak? ...

Vagy direktbe nyögd be hogy jó lenne sexelni már végre. Erre is jöhet jó válasz. Vagy zárkózás!

Ki kell érezni a válaszból, hogy érez.

2018. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Először beszélgess vele a témáról.


Aztán coming outolj neki, ha jó a véleménye.


Ha ő is érez valamit, akkor erre reagálni fog.

2018. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Először csak annyit mondj el neki hogy meleg vagy. Aztán a reakcióból majd észreveszed hogy folytasd-e.
2018. márc. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Huhh, nem irigyellek, nem könnyű ez sehogyse.

Nemtom értelmes-e a felvetésem: szerintem győződj meg róla, hogy tényleg meleg és szerelmes vagy, nem lehet hogy csak múló szeszély? Divathóbort...?

2018. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6


Nem hinném, hogy értelmes a felvetés.

Nyilván senki nem akar meleg lenni, főleg nem divatból...

Ezt a legtöbb embernél egy évekig tartó folyamat elfogadni és főleg addig eljutni, hogy az ember meg merje osztani másokkal...

2018. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek és hozd fel a meleg témát, aztan meglátod hogyan reagál a témára. Ha jól, akkor talán elmondhatod a titkodat is...:D
2018. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, nem volt még barátnője. Nem mindegy, hogy hány éves. Ha 14-18, akkor még nem gyanakodnék, viszont ha elmúlt 20-21, akkor már inkább.
2018. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez idáig már eleve egy hazugságra épülő barátság volt, tehát innentől kezdve nincs is mit elveszteni, mert nem volt IGAZI BARÁTSÁG. Azt gondolom így nyugodtan elmondhatod neki kertelés nélkül, nem csak azt, hogy meleg vagy, hanem talán szerelmes is (bár ez komplikáltabb dolog). Kérdezem, de ebből a kontaktusból gondold át a választ: mi veszteni valód lehetne?
2018. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!