Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legjobb barátom állítása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom állítása szerint nem meleg. Akkor ezt mivel magyarázza?

Figyelt kérdés
Szóval, meleg vagyok és szerelmes a legjobb barátomba. Elmondtam neki és nagyon aranyos volt, mondta, hogy semmi se fog változni. Aztán egyszer poénkodtunk és szóba került az, hogy ha meleg lenne biztos dugna, meg hogy mennyire az esete vagyok. Már nem nagyon emlékszem, de valahogy eljutottunk oda, hogy leszoptam. Azóta többször is volt ilyen, és nagyon élvezi,már komolyabb "aktusokat"is tervez. Mikor kérdőre vontam, hogy ha nem meleg miért engedi,csak azt válaszolja, hogy nekem jó legyen, hogy meghálálja amit érte teszek, és hogy neki is jó/mindegy. Akkor most hetero vagy sem?

2018. ápr. 24. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Az utolsó kommentben sok igazság lehet. Bár az se lehetetlen, hogy csak nem fogadta el magát.
2018. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, nagyon sokat segítetek! ^^
2018. ápr. 25. 17:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy alakult tovabb a dolog? ;)
máj. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!