Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem írnak vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Az még érthető lenne, ha én írnék rá, és nem írna vissza meg nem tetszek neki, de ők írnak ràm, kb 2-2 elküldött 1soros üzenet után már nem írnak vissza.


Veletek is ez van, vagy csak velem?? Esetleg valakinek ésszerű magyarázata van rá? Mert én nem tudok rájönni a miértjére.



2018. ápr. 28. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen felesleges filózni. Akik ráírogatnak másokra, azok főleg azonnali szexet keresnek és ha nem valami perverz hülyeséget válaszolsz nekik, akkor abból látják, hogy nem lesz szex és tovább nem érdekled őket.

Esetleg mással folytatott chatre verik ki.

2018. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak zavar, hogy semmi nem jön össze.
2018. ápr. 28. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy később nézik meg a profilodat, minthogy elkezdenek chatelni veled.
2018. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlackWolf0128 válasza:
97%
A válasz egyszerű. A melegek igen nagy része egyszerűen átment szexéhes b*ziba. Erről te nem tehetsz, csakis ők. És valóban, az ilyen beteg perverz teremtmények csak szexet keresnek. Addig örülj, ameddig az ilyen nem ír vissza vagy jobb esetben át nem ver de nagyon csúnyán. És ne add fel az ilyenek miatt. Ugyanebben a helyzetben vagyok, de a boldogság úgy is utolér majd. Csak nem szabad feladnod 😉 18/F (meleg)
2018. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!