Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon miért lehet az, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehet az, hogy az emberek a melegek közül csak a passzív felet nétik le, aki dugja óket (aktív) pedig nem?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem igaz, amit irsz. Egy buta, ostoba ember lenezi “mindkettot”. Holott o a vegtelenul szanalmas.
2018. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem leszek népszerű ezért a válaszért, de szerintem azért mert a passzív azzal hogy őt dugják "lefokozódik nővé" ami "mijenmár" meg "a férfi legyen féfi" blabla érted hova akarok kilyukadni, míg az aktív ugyan úgy "férfi marad". Egyépként meg akik lenézik a melegeket azok szerep nélkül mindegyiket lenézik, ez sajnos ilyen.
2018. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy én vettem észre, azok, akik eléggé homofób módon állnak a melegséghez, szinte azt sem tudják, hogy vannak külön aktívok, passzívok, és unik. Tájékozatlanok és emiatt van, hogy belefutnak sértő, elhamarkodott kijelentésekbe, amiket csak hallottak valahol és utána sem jártak a dolognak.

Az ilyen ember bele sem gondol, hogy mennyi meleg él körülötte és a szembetűnő példákat, sémákat szúrja ki. A passzívok (vitatható okokból) pedig gyakrabban produkálnak ilyen jeleket, gesztusokat, amiket ezen emberek észlelnek és amikhez megjegyzéseket fűznek.

2018. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt full passzív kollégám, aki ki is mondta, hogy ő a "női szerepet" szereti az ágyban. A viselkedése, stílusa is ennek megfelelő volt, de senki nem nézte le ezért.
2018. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én vettem észre a férfiak - akik homofóbok is lehetnek - úgy tekintik, hogy a passzív (női) fél, alacsonyabb rangú náluk. Valószínűleg magukat a nőket is lenézik. Egyszerűsítve a dolgokat, és az ő felfogásuk szerint kimondva: "Ha farok megfelelő végén vagy, akkor még férfi maradsz!"

Tehát az ilyenek logikája mentén megengedhető számukra, hogy férfiként, akár egy férfi/fiú részesítse őket orál szexben. Addig ők férfiaknak, sőt heteróknak érzik magukat. Az ilyen kilengés számukra megengedhető, de ez nem jelenti azt, hogy az éppeni partnerüket nem nézik le.

Hogy a nőkkel mi a helyzet? Ha vaskalaposak, tudatlanok, sőt, még csak nem is hajlandóak a nyitottságra, hasonló a helyzet, de minden meleget - általában - betegnek, és undorítónak tartanak. Konkrétan volt ilyenekkel (meddő) vitám, amibe nem jó belebocsátkozni, mivel olyanok, mint mikor egy galambbal sakkoznál. Felborítja a bábukat, leszarik mindent, aztán ugrál, hogy ő nyert.

Persze ezek csak általános filozófiai elmefuttatások, mivel ahányan vagyunk, annyi félék. Ezek csak élet tapasztalati desztillálások.

2018. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!