Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez mennyire ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés

Ugye elhívtam randira egy srácot és egy jobb étterembe mentünk.

Mármost én olyan félelegánsan voltam, ing, normálisabb farmer, normális cipő.

Ő viszont totál díszmagyarban volt, öltöny, nyakkendő, minden tökéletesen összepasszolt rajta.

És kicsit égett a pofámról a bőr. Mondjuk semmilyen megjegyzést nem tett, de picit kínosan éreztem magam. Ő öltözött túl vagy én nem voltam szerintetek elég elegáns?

Tényleg elég elegáns étteremben voltunk, ezt aláírom. Azért, mert ez már nem az első randi. Meg nem mutatta jelét, hogy zavarta volna az öltözetem, ugyanolyan közvetlen volt, mint szokott. Meg ahogy eddig megismertem, ő alapból kicsit jobban odafigyel a megjelenésére.

28/aktív


2018. máj. 12. 19:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez tegnap este volt, azt elfelejtettem.
2018. máj. 12. 19:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki
2018. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öltöny mióta egyenlő a díszmagyarral?
2018. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan sem pasi nem vagyok, sem meleg, de szerintem a partnered öltözött egy picit túl. Elegáns étterem ide vagy oda, bőven elég lett volna egy szimpla öltöny pl.
2018. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is kezdek afelé hajlani, hogy ő öltözött picit túl. Viszont látom, hogy nagyon komolyan gondolja a dolgokat. Van két ismerősöm, akikkel már randizott ugyanott, de az elmondásuk szerint közel sem volt ennyire kicsípve náluk. Ki volt akkor is elég rendesen, de ennyire nem. :D
2018. máj. 12. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
No, és van már hozzá Nobel-díja is? Vagy marad majd utána valami, amitől előrébb ment az ország? Nehogy már megijedjél egy pingvinmaskarától! Lehetne neked is némi önértékelésed a helyén.
2018. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő így érezte jól magát. Lehet, szereti az öltönyt.

De rád nézve szerintem ez fullra nem ciki :)

2018. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A díszmagyar kifejezés miatt már én éreztem magam kellemetlenül, hogy a partner huszár szerelésben ment. :D


Azt nem nézted meg, hogy más férfiak miben voltak, mennyire voltak kicsípve?

2018. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem, mint ő, de inkább hozzá közelített a többi férfi öltözéke. Ezért is érzem kínosan magam.
2018. máj. 13. 00:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a másik srác kérdező ? :) Lehet az életkora miatt akart nagyobbnak látszani :D
2018. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!