Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma már szégyen, vagy csak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már szégyen, vagy csak nem divat az érzelem egy ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Budapesti férfi vagyok, egy ideje sajnos magányos és hiába próbálok ismerkedni, valahogy azt érzem,ma nem divat felvállalni az érzéseket. Érzelmekről nem is beszélve...Nekem ezek nagyon fontosak, kimutatom és szeretem, ha a párom is kimutatja....Hogy lehet így egyáltalán párkapcsolatban gondolkodni? Van még aki nem tartja az érzelmes dolgokat nyálasnak ? És nem az ágyon át megy az út a kapcsolatba ? Szomorú vagyok, nem hittem, ez a világ ide jut...
2018. máj. 22. 16:55
 1/8 Ramone ***** válasza:
0%
Lesz ennél még rosszabb is :)
2018. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom vele, de én a sajátjaimat nehezen tudom kimutatni.
2018. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzetedet!


De mindig törekedj arra, hogy megtaláld az egyensúlyt az ismerkedési fázisnál, ne öntsd rá az érzelmeidet a partnerre, de ne is legyél egy érzéketlen darab fa. :))

Ezt azért mondom, mert amíg nem ismered meg a leendő esélyest addig lehet elriasztod. És ez nem taktikázás, csak óvatos megközelítése a dolgoknak. :)


Én nálam inkább az a gond, hogy nem tudom letagadni a személyiségemet és állandóan bedobozolnak barátzónába. (Jó hallgatóság vagyok, érézkeny/empatikus vagyok és jó társaság) :)))

[link]


Itt megérted, miért.


Pláne ne tagadd meg önmagadat! Add önmagadat, de mértékkel! :) Egyszer csak betalál az igazi! ^^

2018. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez alapvetően marhaság amit írsz.Hisz a legtöbb érzelem a legintimebb helyzetben lehet vagy is a szexben.Ismerkedésnél viszont nem szerelmes az ember max tetszik neki a lány.Mit mutatna ki? Ha az ember nem hülye mind a 2 fél tudja miért ismerkednek.Persze a bók símán belefér. Magyarúl fingod sincs mi az érzelem..Szeretni valakit valamiért szeretünk nem azért ahogy kinéz.1 szerelemnek mélység kell nem a látszatra épűl.Az hogy te nemtudod kiváltani másban az nem az ő hibája hanem a tiéd.
2018. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Hatás,ellen hatás.Ólvass róla,jó dolog.Az érzelmet nem ki kö etelni,hanem ki váltani kell a másikból.
2018. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Alex 4:


Azt nem részletezte a kedves kérdező, hogy mi(k) volt(ak) az előzmények. Én is már estem úgy pofára, hogy pl. messengeren beszélgettünk napi szinten, minden frankó volt, de személyes talin kellett magamra szólnom, hogy hold ur horses, mert én már azt éreztem tévesen, hogy ott tartunk ahol már beleférnek azok a dolgok amiket nem kellően jól ítéltem meg (többet láttam a dologba, beidealizáltam). Pech :)

2018. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés :D


Nem nyilatkozok mások nevében mert nem tudom náluk mi miért van, de az én esetemben ez az érzelem kimutatás dolog egy vicces eset.


Alapból egy rettentően nyálas, romamtikus embernek minősülök, és egy érzelmekben gazdag, romantikus kapcsolatot szeretnék (Amibe nem az ágyon át megy az út, ahogy te is írtad kérdező.)


Azonban, első sorban a kultúrális örökségem miatt, kicsit máshogy, diszkrétebben mutatom ki az érzelmeim mint ahogy az Magyarországon megszokott. (Pl. Ritkán mondom ki nyíltan mit érzek, helyette kisebb, nagyobb gesztusokkal jelzem, mivel gyerekkoromtól ezt szoktam meg)


Csakhogy, mivel ebben az országban élek, ez persze nem mindig érthető a környezetem számára, és a korábbi kapcsolataimban voltak is ebből félre értések.


21/f

2018. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 7. válaszolónak írom, hogy mindenben olyan vagyok, mint Te. Nem az utca embere részére tartogatom a gesztusokat, de négyszemközt mindig is kimutattam. És mindig szerettem a nyálas kapcsolatot, nem tehetek róla. Az utolsó párom 22 éves volt és abszolút " nyálas " volt a kettőnk kapcsolata.De egymásnak tartogattuk, nyilván utcán, stb nem , illetve nem annyira mutattuk ki ebben a szép, prűd, álszent országban..... Bár,megint egy ilyen "nyálas " kapcsolatom lenne, azt hiszem lelkileg hamar topon lennék tőle.
2018. máj. 23. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!