Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Emo-k már nem léteznek? Régen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emo-k már nem léteznek? Régen voltak és szerintem tök szépek voltak, annak ellenére, hogy én fiú vagyok és hetero, még nekem is tetszettek de utoljára 10 évesen láttam emót. F

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
2012be elvitte őket a süllyesztő
2018. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nem igazan, azota a post industrial metal fele tolodtak azok a fiatalok akik a kemenyebb zene es megjelenessel de kicsit tultokt stilussal akartak lazadozni
2018. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Már 10 éve is ciki volt és mára meg felnőttek.
2018. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sztem meg nem ciki volt, hanem nagyon jó irányzat a fiúknak, mármint a férfi nemnek. hogy felvállalták a feminim oldalukat is. szerintem ott mutatkozott meg milyenek is vagyunk valójában. sztem tök jó volt. meg basszus, ha a körömbeliek olyanok lennének... basszus, de ilyen ultranáci szarok :(
2018. máj. 24. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
manapság ultranáciság a divat? nem hinném, inkább csak a te környékeden talán, nem?
2018. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem de pl ha megszólítottam egy emót az tök kedves volt, oké 10 voltam de akkor is, a többi meg suttyó. meg az emóknál nem számított pl a nem mert pl csókolóztak egymással is a fiúk ha szép volt a másik...
2018. máj. 24. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem divat. Helyette a boka villantós szűk farmeres biszex (és nem bisex) a divat.
2018. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
értem amit mondasz és egyet is értek, én sem elleneztem soha annyira az emot mint a kortársaim nagyrésze, alapjában véve az emokra jellemző volt a szociális érzékenység, magas érzelmi intelligencia, a depressziójuk ellenére nem voltak rossz emberek abszolút, a mai suttyók tényleg sokkal rosszabbak, csak kinézetre nem olyan extrémek így belesimulnak a társadalmunkba
2018. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emo a metalcore egyik vallfaja volt es nem a tokio hotel es tarsai altal polularizalt phosh (illetve az is emo csak szelsoseges). Manapság a post hc, shoegaze stb. a megfeleloje. A tobbirol nem tudok nyilatkozni kerem kaccsojjaki.
2018. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!