Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Úgy érzem, leszbi vagyok. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, leszbi vagyok. A fiúk sohasem tetszettek, mindig a lányokat néztem meg, de még senkihez se kerültem közel és nem is szexeltem. Szerintetek próbáljam ki valakivel, hogy tudjam, hogy mi van? Vagy inkább várjak, amíg magától megtörténik?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
hány éves vagy? és szerintem kezd a hetero úton és ha ott nem találsz boldogságra akkor lehet agyalni a lányok felé
2016. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom miért mondják sokan, hogy ki kell próbálni mindkét nemmel, hogy el tudja dönteni valaki mi az orientációja.


Hiszen még ember és ember között is lehet különbség, nem mindegy melyik sráccal vagy lánnyal fekszik le valaki.


Nekem pl nem kellett fiúval lefeküdnöm, hogy tudjam azt egyáltalán nem akarom. Akárhányszor adott lett volna a helyzet, hogy lefeküdjek egy fiúval, nagyon rosszul éreztem magam és egyáltalán nem akartam a dolgot, így nem is történt meg szerencsére sose.

Mikor lánnyal kerültem ilyen helyzetbe, egy pillanatig sem gondolkodtam akarom-e.

2016. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kettes, én is hasonlóan érzek, bár valódi közelségbe még nem kerültem a dologhoz. Mindig lányokkal képzelem el magam, hogy szexelek, fiúkkal valahogy nem izgat. Akkor szerinted simán csak lányokkal ismerkedjek?
2016. nov. 29. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedhetsz fiúkkal is, ha úgy gondolod... még az is lehet beleszeretsz valamelyikbe, csak egyiket se erőltesd magadra.

Lehet még benned ki sem forrt rendesen ez a dolog, nem tudom hány éves vagy.

2016. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj meg fiúval randizni. Aztán úgyis hozzák magukkal a dolgok az érzéseket.
2016. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges kipróbálni bármilyen fiúval is, ha nem érzed, hogy kellene. Érdekes, hogy mindig a nagy heterók azok, akik azt mondják, hogy "próbáld ki mindkét nemmel", miközben ők az esetek elenyésző kisebbségében fogadják meg saját tanácsukat.
2016. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer azt hajtogatják, az első olyannal legyen, akit szeretsz. Aztán meg azt, hogy előbb próbáld ki pasival. Öhm, hogy logika is legyen benne, egy leszbikus lány nem lesz soha szerelmes egy ellenkező neműbe (hacsak nem biromantikus), tehát már megdőlt a dolog.


A többi meg csak az egyénen múlik. Én sosem terveztem összejönni egy fiúval. Ugyan még pár élve elmentem néhány randira, de ott nem történt semmi, még csók sem. Nem akartam, és ennyiből is leszűrtem, hogy nem az én világom. Egy szexuális aktus meg egy életre ott maradt volna a lelkemben és nem a rossz értelemben. (Hozzátenném, nem vagyok férfigyűlölő, sok fiú barátom van, csak egyszerűenek nem vagyok kísérletezős fajta és nem tenne jót a lelkemnek)

De! Vannak olyanok, akiknek ez kell. Csak te érezheted, hogy mit vagy kit szeretsz. Én azt tudom tanácsolni, hogy várj, amíg olyant nem találsz (nemtől függetlenül) aki igazán megfog.

2016. nov. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ismerkedj mind a ket nemnel

Ahol jobban erzed magad, az az utad.:)

Addig is kezdhetsz nalam

Irj ^+^

17/L

2016. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!