Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Nektek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Nektek már kis korotokban is a lányok tetszettek?

Figyelt kérdés
Hogy éltétek ezt meg?

2016. júl. 23. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

10-12 évesen anyám kérdezgette, milyen férjet akarok. Válaszom: "Ne legyen túl magas, legyen fehér bőre, hosszabb haja és ne legyen szőrös."

13 éves koromig le se esett a dolog, csak mikor legelőször szerelmes lettem. Azóta van már egy barátnőm. :)

Nem taglózott le. Persze, néha előttem van, hogy amint fel merem vállalni, az egész családból kiszorulok, de nem is bánom. Nálunk minden csak jópofizás, az illem és társai, semmi komoly érzelem nincs a szavak és a tettek mögött a széles családi körben. Sem a családbarátoknál. Nem lesz kár értük.


16/L

2016. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Biztos vagy benne, hogy nem fogadná el a családod? Az én családom is elég konzervatív, de anyának el mertem mondani és ő elfogadta.
2016. júl. 23. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik bátyám meleg, úgyhogy sajnos nagyon jól tudom, hogy áll az egész család, ismerősök hozzá a témához.
2016. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan! :D És nagyon vicces visszagondolni, hogy a meseszereplőkben az akkori "rajongás" nem véletlenül mindig a lány karakterekre esett. Meg emberekre is :D vannak jó sztorik. Aztán 12 évesen durrant be hogy mi van :D Utána 3 évig nehezen éltem meg, de végülis szerencsére nagyon jól sikerült minden.
2016. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig. Az óvodában ránéztem a fiúkra, aztán a lányokra és tök szomorú voltam, hogy én is lány lettem, mert így egy fiúhoz kell majd hozzámennem, ha nagy leszek.
2016. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kisebb korombol csak arra emlekszem, hogy sosem vagytam hazassagra, ferjre, Nagy Ore, a fiuk nem igazan erdekeltek, inkabb idegesitettek. Az eletben, meg a mesekben is lany es noi szereploket tartottam erdekesnek, szepnek. Az elso szerelmem 14 evesen volt, egy lany osztalytarsam. :D
2016. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok visszaemlékezni erre. Szerintem gyerekként engem senki sem érdekelt. :D De mondjuk jórészt csak fiúkkal barátkoztam mindig is, fiús játékok, a Barbie az no go volt nálunk. :D Meg eleve férfi agyam van teljesen, racionális, logikus voltam mindig, nem is tudtak velem mit kezdeni. Kicsiként a ruhákat is utáltam, meg minden lányos hülyeséget. Ehhez képest most felnőtt nőként annyira nőies vagyok, hogy senki nem hiszi el, hogy barátnőm van és leszbikus vagyok. Még a leszbikus nők is kételkednek. :D Folyton azt hallom, hogy túl szép vagyok, hogy leszbikus legyek... Szóval érdekes fordulatok voltak az életemben. :D
2016. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig lányok voltak a kedvenceim mindenben, volt olyan, akit még ma is látok néha, és tisztán emlékszem, mennyire mindig rajta lógtam, mert nagyon szép csaj volt. Akkor még nem esett le hogy mi a helyzet, de még ma is olyan nők jönnek be, amilyen ő :)
2016. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10 evesen Liptai volt a zsanerem :D de csak 18 evesen jottem ra idebtitasomra
2016. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Igen, én már oviban beleestem egy lányba és csak kergettem mindig :)) aztán 17 évesen elfogadtam magam,de addig elég nehéz volt megvitatni magammal,de hát nem vagyunk egyedül ezzel :)

18/ll

2016. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!