Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg létemre miért álmodom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg létemre miért álmodom mindig azt, hogy egy lány ismerősömmel csókolózom?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
1%
Nyilván mert te is lány vagy.
2018. jún. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
férfi vagyok..
2018. jún. 5. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Talán rejtett heteró vagy? ;) Ha létezik a rejtett homoszexualitás, akkor lehet, hogy ez is...

Ha nyitott gondolkozású vagy, próbáld ki egy nővel is. A nők minden olyat megtesznek a párjuknak, amit a melegek, emiatt ne aggódj.

2018. jún. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én szoktam azt álmodni, hogy férfi vagyok, pedig nőként nincs semmi transzexuális hajlamom, illetve még annó a középsuliban folyton azt álmodtam, hogy a töritanárommal szexelek, pedig icipicit sem tetszett.


Persze, sokszor lehet következtetni az elfojtott vágyakra, ki nem mondott titkainkra az álmainkból, de néha csak random baromságok, amit az agyunk hord össze :D Szerintem ennyinek önmagában ne tulajdonöts lehetősèget.

2018. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Az emberi sexualitás bonyolult.

Nemcsak szigorúan "Meleg" "Bisex" és "Hetero" van. :D

2018. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!