Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nalatok mikor alakult ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok mikor alakult ki a homoszexualitas? Nehezebb homoszexualiskent elni? Milyen bantalmak ernek benneteket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
1%
Ilyen nem alakul ki csak 10% ban. A többi akkor kezd a sajàt neméhez fordulni ha ráébred hogy nincs esélye megfelelni a nőknél.
2018. jún. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek abban hogy így születünk, de ma is jól emlékszem hogy már az oviban szerelmes voltam egy fiúba (én is az vagyok). Mindig vele akartam játszani, és jó volt nézni is. Ha nem játszott velem akkor fel kellett hívni a figyelmét, ami abban merült ki hogy elvettem tőle a rollert, vagy kicsit megvertem. Azóta finomodtak az ismerkedési szokásaim...


Bántalmak nem értek, nem is fedem fel csak szükséges esetben. Ismerkedni szerintem könnyebb mint hetero kapcsolatokban, de egy nőcsábász ebben is vitába szállna velem. Komoly kapcsolat az már ritkaság azonos neművel, de vannak akiknek összejön. Itt is az a lényeg milyenek az adottságaid (külső-belső) mennyire fejleszted, és használod ki azokat.

2018. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok, de egész kicsikorom óta, ergó, első szexuális élményem is fiúval volt. A környezetemben senkisem tud róla csak aki érintett volt a dologban.
2018. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi gyerek korom óta a fiúk tetszenek.
2018. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Születésem előtt, odafent. (Előre megírva.) De amikor itt a fizikai létben tudatosult bennem, az kb. 15 éves korom körül történt. Alapvetően elfogadtam magamat, de az emberek irányában még sokáig zárkózott voltam. Aztán az internetes ismerkedéssel voltak problémák, mert a melegek többsége - lelki toprongyként - nagyon rosszul áll az egészhez. 28 évesen találtam rá a nagy szerelemre.

Mások véleményétől pedig szintén sokáig féltem, de a jó barátokkal szerencsém volt. Minden közeli barátom tudja rólam, most már sokan ismerik a páromat is. :-)

2018. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!