Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik közép-amerikai vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik közép-amerikai vagy déli (Ázsia, Polinézia, Dél-Amerika) országban tudnék letelepedni és biztonságban élni homoszexuálisként?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, hogy csak azok válaszoljanak, akiknek vannak tapasztalatai, élményei ezzel kapcsolatban.

2015. okt. 1. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

A földrajzzal nem nagyon vagy tisztában. Mi az hogy déli(Ázsia)? Ázsia nagy része az északi féltekén van. Polinézia meg egy nagy Óceániai terület, nem földrész.

Ázsiában Japánban és Dél-Koreában nagyon toleránsak az emberek, de oda sok pénz kell.

2015. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az Észak-Európai országokban toleránsak az emberek, ráadásul közelebb is van.
2015. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ázsia déli részére gondoltam, Polinéziával is tisztában vagyok :-) Olyan országba szeretnék költözni, ahol meleg van. Ezért írtam a "déli" szót. Nálunk ez magában is a meleg éghajlat asszociációját is hordozza, nem? :-) Persze akár a déli harangszóra is asszociálhatsz...:-D
2015. okt. 1. 23:47
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Mindegy! Csak minél messzebb innen!
2015. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
És vissza ne gyere kocsog.
2015. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Csak a rend kedvéért: dél=/=meleg. Az egyenlítő környékén van a legmelegebb és attól délre és északra fokozatosan hűl a hőmérséklet.

Ez alapján még Új-Zéland felelne meg legjobban a kritériumnak, de nem tudom miért kéne 10-20ezer kilométerrel odébb költözni csak ezek miatt.

2015. okt. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Szaúd-Arábia rendkívül toleráns ország. Érdemes rögtön Mekkába vagy Medinába utazni. Ha azt kérdezik, hogy "Hal anta muszlim", akkor bólogass, mert ez azt jelenti, hogy homoszexuális vagy-e. Hajrá! Aztán menjen ám a crossdressing meg anal fisting a jó meleg szaúdi utcákon!
2015. okt. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Ausztrália és Új-Zéland nem különbözteti meg a párkapcsolatokban az azonos neműek közötti kapcsolatokat, azonos neműek házassága törvényes és az állam által elfogadott együttélési forma.


Homoszexualitásért nem érhet sem munkahelyi sem civil életben semmilyen hátrány. (kivéve a templomi esküvőt, amit az egyház megtagadhat ha úgy gondolja.)

2015. okt. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez elég szomorú amúgy. Főleg azoknak mondom, akik olyat mondanak egy MAGYAR embernek hogy vissza se gyere... Biztos nem jókedvéből megy el a saját országából. Nekem is egy mentős kollégámat "kiűzték" az országból a mássága miatt. Pedig nem hirdette vagy ilyesmi. Mi mint közeli barátai tudtuk és nem zavart minket(de valahogy kiderült azok felé akiknek nem kellett volna), mert nagyszerű szakember volt, mellette jó barát/ember. Kit érdekel hogy mit csinál a hálószobájában, amíg hasznos tagja a társadalomnak? Sajnos az a tapasztalatom ilyen téren , hogy aki nyomja ezt a "takarodj innen" , " vissza se gyere!" azok mind azok az emberek akik a legkevesebbet adják hozzá a társadalomhoz. :D
2015. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a 7-es és 8-as válaszadónak a pontos válaszokat és azt, hogy kiálltak a melegek mellett. Ez nem saját döntés, hogy homoszexuális-e valaki vagy nem. Bőven számítottam olyan válaszokra, mint a fentiek, megbántani nem tudnak. :-) Kár erőlködniük! :-D De úgysem hiszik el. Így több időt nem is foglalkozom ezzel. :-)
2015. okt. 2. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!