Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyílt kapcsolat. Igen vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyílt kapcsolat. Igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom hogy a melegek nem éppen hűséges típusok.

És ezért gondoltam hogy mit szólnátok egy nyitott kapcsolathoz.

Vagyis hogy ha másra vágytok akkor megbeszélitek és ha bele egyezik a másik akkor mehet a menet, de a végén mindig egymás mellett fekszetek le.


Így nincs az hogy megcsalják egymást. Vagy hogy mást akar.


Tudom hogy egy kicsit hülyeség az egész de érdekelne hogy ki mit gondol erről a témáról.



2018. jún. 11. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Heteroszex párok közt is gyakran van ez így.


És mi a különbség?


Úgy mondom neked, hogy semmi.

2018. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem lennék vevő egy nyílt kapcsolatra. Nekem max az játszik hogy 3-as.
2018. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
hát igen, a férfiak jobban hajlanak ilyesmire (picivel), de hetero kapcsolatban a női fél ezt visszatartja, de két pasi egymás mellett gondolom könnyebben nyílik erre az ötletre
2018. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha valakit szeretek, akkor nem vágyom másra.
2018. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Akit szeretek nem korlátozom ha valaki másra vágyik. Ha korlátoznám, azzal gyötrelmet okoznék neki.
2018. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem egyáltalán nem gáz a nyílt kapcsolat, ha mindkét fél őszintén beleegyezik, ha betartják az előre megbeszélt szabályokat, és ha emiatt nem fog romlani a kettejük közti kapcsolat.


Uni létemre voltam már együtt full aktív sráccal, és kitalálta, hogy legyünk nyílt kapcsolatban, mert nem érezte jól magát attól, hogy én nem tudok aktívkodni. Belementem, megbeszéltük a szabályokat, és elmondhatom, hogy emiatt semmi gond nem volt, sőt még izgalmasabb is volt utána vele a szex.

2018. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Van párom akivel szeretjük egymást és nem érdekelnek mások rajta kívül. 18f
2018. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Tőbbé kevesbé ok.

Én inkább csajszikra hajtanék a srác melett.

És jobban értékelném ha ő is hasonlóan járnael,azaz ne homoljon mással.

2018. jún. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
#8 Ebbe meg belegondolni is gusztustalan xd
2018. jún. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!