Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pécsett vannak még "szabad"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsett vannak még "szabad" (kapcsolat nélküli) - és nyitott mentalitású - meleg fiatalok/felnőttek? Vagy működik még olyan zárt klub/rendezvény, ahol lehet így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én mondjuk nem teljesen meleg vagyok, egyértelműen a kettő között - biszex.


Pár randim már volt lányokkal, de a 2.-3. randi alkalmával MINDIG, amikor elmondtam, hogy biszex vagyok, akkor ott hagytak. =( Vagy azonnal, vagy a randi után mondták, hogy inkább többet nem.

Hiába próbáltam magyarázni, hogy ez nem azt jelenti, hogy kicsapongó lennék, hogy semmi hűség és semmi tartás nincs bennem, mert a biszexualitás még nem jár FELTÉTLENÜL ezzel együtt. Csak azért mondtam el, hogy ne az legyen, hogy később valamilyen oknál fogva, valahogy megtudják/fülükbe jut, rájönnek, stb.... (és NEM úgy, hogy megcsalom őket).


Hiába, sajnos mindenki azt hiszi, hogyha biszex valaki, akkor már mindenképp meg fogja csalni a másikat. =(


Egy lány volt még, aki úgy nem hajtott el, hanem azt mondta, hogy hááát tartós kapcsolatot így már nem akar, de úgymond kipróbálna 1-2 éjszakát velem, mert érdekli, hogy milyen lehet egy ilyen partnerrel....

=(

Hát, akkor nekem kellett azt mondanom, hogy nem, mert én nem ebben gondolkodom.


És én most már teljesen magam alatt vagyok.

Senkivel se tudok már ismerkedni, iszonyúan magányosnak és frusztráltnak érzem magam... és már úgy érzem, hogy azért, mert én ilyen beállítottsággal születtem, mindenki meg fog bélyegezni, s egyre-egyre távolibbnak tűnik az, hogy engem is szeressen valaki, valaki, akivel tudok beszélgetni, akinek a vállán elsírhatom az aznapi bánatomat, akivel szombatonként együtt tudok elmenni szórakozni, akivel a napi stressz után együtt tudok feloldódni vacsora közben....

='(


Szerintetek van még esély erre, hogy egy olyan körre rátaláljak, ahol legalább meg van az ESÉLY, hogy nem amiatt mondanak nekem nemet, mert a saját nememhez IS vonzódom??


24F



2018. máj. 5. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező: full melegként ugyan nem tudom, hogy pontosan min is mehetsz át, de megpróbálom átérezni. :) Mindenképpen tisztességes dolog, hogy ezt nyíltan felvállalod a randipartnereidnél, a helyedben én is biztos ezt tenném, mert őszinteségre lehet kapcsolatot építeni. Azzal kapcsolatban, hogy minek mennyi az esélye: melegek között, nagyon nehéz hosszútávú kapcsolatra párt találni (pláne monogámra), mégis 6. éve vagyunk együtt a barátommal és tervezzük, hogy hivatalossá is tegyük a dolgokat. Úgyhogy annyit tudok mondani, hogy ne add fel, mert lehetetlenek nincsenek! Kitartást! ;)
2018. máj. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valaki próbált írni a kérdésemhez, de mire válaszoltam volna, egyszerűen ki lettem zárva =(

Bane08 nevű válaszolótól jött azt hiszem...

És most még válaszolni sem tudok így neki... =(

Ez nem az én hetem!

2018. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az őszinteség dicsérendő dolog, de nem mindig kifizetődő. Talán, ha nem ajtóstól rohannál a házba, hogy a 2-3-ik randin kitárulkozol, több sikered lenne. Járd körül először a témát általánosságban, és ha a csaj kedvezően reagál, akkor vezesd rá apró lépésekkel az igazság rögös útjára.
2018. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!