Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor valaki azt mondja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki azt mondja, hogy "Nekem nincs bajom a melegekkel, DE . " az nem a világ legnagyobb álszentsége?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember ezt mondja és szerintem ez pont azt jelenti, hogy igenis van, hiszen:

- de, ne járkáljanak kézenfogva

- de, ne csókolózzanak

- de, ne vonuljon az Andrássyn

blablabla


2018. jún. 14. 22:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
De, álszentség. De ez van, ilyen világot élünk. Sajnos el kell fogadni, egyedül nem tudsz mit tenni ellene...Sok az agyhalott homofób és azt mondják nem is azok.
2018. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Felőlem ott fogják egymás kezét ahol akarják és ott csókolóznak ahol akarnak. Az se zavarna, ha mindennap felvonulnának. Engem tényleg hidegen hagy. Nem ez alapján ítélek meg valakit.
2018. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
12%

Tisztázzuk.Nekem sincs bajom a melegekkel de:

A városon keresztül ne járkáljanak (melegfelvonulás) mert csak a közlekedést bénítják meg,senkit sem érdekel hogy melegek.Ez a felvonulás is olyan mintha világnak akarnák kürtölni hogy ők melegek meg a többi embernek a tudtára ráerőszakolni aztán még ők csodálkoznak hogy leszólják meg utálják őket.

2018. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%

Megint jött a de....

Tipikus.

2018. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
13%
De ki nem sza.rja le, hogy ki meleg és ki nem? Miért kell ezt egyfolytában mások orra alá dörgölni? Nekem csak ennyi bajom van.
2018. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

"De ki nem sza.rja le, hogy ki meleg és ki nem?"


Az emberek legnagyobb része homofób és azzal áltatják magukat, hogy nincs bajom a melegekkel, de... Ez a tipikus mondat, amivel azt akarják kifejezni, hogy felvilágosult gondolkodásúak, hiszen nem ítélik el a homoszexualitást, holott valójában nagyon is. Ennél az is jobb, ha valaki azt kommenteli, hogy fulladj vízbe k.csögláda... Ő legalább nem teszi köntösbe, amit mondani akar. Ez a véleményem

2018. jún. 14. 22:32
 7/41 anonim ***** válasza:
25%
Elégbután látod a dolgokat.Ahogy én kommenteltem ezelőtt és írtam hogy "de", el is magyaráztam az okát.Nem maga a homoszexualitással van gondjuk az emberek nagy részének hanem mással, pl azzal amit leírtam ezelőtt (felvonulás).Nekem konkrétan csak ez az egy bajom van ezzel a témával (mielőtt jönnél a "de" szóval, nem az emberekkel meg a fogalommal,nemi identitással hanem ezzel a "világnak szétkürtölöm hogy meleg vagyok" viselkedéssel.)
2018. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

"nem az emberekkel meg a fogalommal,nemi identitással hanem ezzel a "világnak szétkürtölöm hogy meleg vagyok" viselkedéssel"


Ehhez annyit tudok hozzáfűzni, hogy van gyereknap, anyák napja, AIDS világnap, kerékpárosok napja, valentin nap... stb. Ezeket sose mondja senki mennyire irritálja, hogy a városliget van az egész körút le van zárva ezek miatt? Mellesleg a Pride csak Budapesten van. Általában azoknak is baj ez, akik nem is ott élnek, nem is láttak még meleget és nem is korlátozta semmiben az életét Pride. Ez azért elég vicces, de felőlem mondhatod, hogy igazad van.

2018. jún. 14. 22:39
 9/41 anonim ***** válasza:
20%
Értelek, szóval..gyereknapkor mi történik?A gyerekek vannak "ünnepelve" s ilyenkor rengeteg program van nekik.AIDS világnap?Nem egy megfázásos betegség s amellett felhívják az emberek figyelmét is erre a komoly betegségre.Kerékpárosok s valentin nap szerintem egyértelmű.Te a melegfelvonulással mit teszel azon kívül hogy mindenkinek elárulod hogy te meleg vagy?Részemről teljesen értelmetlen ez a felvonulás.(tudom , kontrázol s próbálod bizonygatni hogy igazad van)
2018. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, de érdekel mindenki szemszöge a témáról, mert pszichológiát tanulok.
2018. jún. 14. 22:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!