Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor valaki azt mondja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki azt mondja, hogy "Nekem nincs bajom a melegekkel, DE . " az nem a világ legnagyobb álszentsége?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember ezt mondja és szerintem ez pont azt jelenti, hogy igenis van, hiszen:

- de, ne járkáljanak kézenfogva

- de, ne csókolózzanak

- de, ne vonuljon az Andrássyn

blablabla


2018. jún. 14. 22:25
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

A válaszod a kérdésedre:

A melegfelvonulással a melegek egyenjogúságáért próbálsz tenni valamit. Ha nem tettek volna 100-200 éve a nők semmit az emancipációért, ugyanott tartanánk: mosás, főzés, vasalás.

2018. jún. 14. 22:47
 12/41 A kérdező kommentje:
Ez a fajta ember a legalja kedves utolsó. Ez az iskolapéldája a kőkorszaki butaságnak.
2018. jún. 14. 22:49
 13/41 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem is vagy meleg még maga a kérdés érdekesen lett megfogalmazva mivel én leírtam a saját véleményem s nem a melegekkel van gondom hanem a mozgalommal amit x időnként megtesznek a városban.Ezekszerint én is álszent vagyok mert elítélem a melegfelvonulást?Itt a bukkanó a kérdésedben mert a felvonulást ítélem el s nem a melegeket.
2018. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
25%
Te meg alig vártad, hogy jöjjön egy ilyen válasz, hogy végre ráugorhass. Veled van itt a probléma kérdező, mert mem bírod elfogadni, hogy az embereket nem érdekli az, hogy meleg vagy ...ezért aztán megpróbálod provokálni őket ...ami persze egy idő után kiveri náluk a biztosítékot, te meg végre ujjal mutogathatsz rájuk, hogy na ugye én megmondtam!
2018. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
33%

"A melegfelvonulással a melegek egyenjogúságáért próbálsz tenni valamit. Ha nem tettek volna 100-200 éve a nők semmit az emancipációért, ugyanott tartanánk: mosás, főzés, vasalás."


Kezdjük ott hogy miért is kéne a másik embernek tudnia a másikról hogy meleg?Számít ez valamit pl egy tárgyalásnál?Egy telefonbeszélgetésnél?Számlabefizetésnél?Egyáltalán nem.Az hogy kinek milyen a nemi identitása az nem tartozik a világra hanem max azokra akikkel megakarja osztani (barátok,család stb) de nekem egy ismeretlen ember ne próbálja rám tukmálni hogy ő meleg mert nem érdekel.

2018. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
24%
Mekkota kretén vagy, kérdező
2018. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ez tipikus álszent szöveg, de megvannak ennek a hagyományai nálunk ("vannak zsidó barátaim, de..." "ismerek rendes cigányokat is, de..." stb. és utána persze jön a fröcsögés). Bizonyos szempontból még inkább jobb az ha valaki legalább nyíltan homofób, mint hogy ilyen ócska dumával jöjjön.

Én amúgy azt szoktam erre mondani, hogy "semmi bajom azzal ha vki néger, ha csak otthon, a négy fal között az". Rávilágít hogy valójában milyen ellentmondás van ebben a mondatban.

2018. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nincs bajom a melegekkel, DE elítélem az antiszemitizmust is, ezzel a mondattal mi a bajod? talán antiszemita vagy?
2018. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
Én az vagyok. És? Baj?
2018. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
89%
Hihetetlen, hogy milyen számban jelenik meg homoszexuális kategóriában a homofób "értelmiség".
2018. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!