Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor valaki azt mondja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki azt mondja, hogy "Nekem nincs bajom a melegekkel, DE . " az nem a világ legnagyobb álszentsége?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember ezt mondja és szerintem ez pont azt jelenti, hogy igenis van, hiszen:

- de, ne járkáljanak kézenfogva

- de, ne csókolózzanak

- de, ne vonuljon az Andrássyn

blablabla


2018. jún. 14. 22:25
1 2 3 4 5
 31/41 October15 ***** válasza:
0%

Miért lenne álszentség?

Tőlem járkálhatnak kézen fogva, pont nem tud zavarni.

Hát yep nem kellene.. vagy legalábbis nem olyan szituációban ahol fix ideig kénytelen vagyok "megcsodálni" [pl a város közepén piros lámpánál.. :D].

De speciel én ezt hetero felállásban sem szeretem.

Yep ne vonuljon az Andrássyn, azzal mondjuk a legkisebb baj pont az, hogy kik vonulnak sokkal inkább a hogyan része ami gáz.

2018. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
14%
Röhögök hogy akik elmondják a véleményüket s összeütközik a melegek nézőpontjával az mind le lett pontozva, akik meg mellettük véleményeztek az mind pozitív hozzászólás :D Buta melegek
2018. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes, én valódi ellnvéleményt nem olvastam, csak szélsőséges érzelmeket, hülye indokokkal megtámogatva.

Mint a, “ha nekem nem szabad mutogatnom magam, akkor ők se tegyék”. Nagyon érdekelne az ilyen embernek milyen kép él a fejében, mert ezt igazán nem tudom hová tenni.

A felvonuláson jellemzően még félmeztelen emberek is alig vannak, akik vannak azokból sem látni többet mint egy strandon. Maximum az egynémely hülye / meleges öltözködést lehet szóvá tenni, de ezt nem tiltja a törvény. Heterók ugyanúgy felöltözhetnek hülyén, ha ettől jobban érzik magukat.

Az sem érv, hogy valaki szerint a felvonulás nem javít semmin, tehát nincs értelme. Én megnéztem pár felvonulást, valójában, és nem csak azokat a kiragadott és hamisított részleteket, amiket a tv-ben mutogatnak, és teljesen megváltozott a véleményem, pozitív irányba, szóval nálam már használt.

De ugyanígy nem véletlen, hogy évről évre többen vonulnak támogatóként, akkor valamit már használ.

Aki meg képtelen bármiféle fejlődésre, és hogy változtasson a nézőpontján, azoknak úgy is mindegy, őket semmi nem győzi meg.

2018. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
97%
A halálom az ilyen mondat.
2018. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
88%
Nálam a "nincs bajom xy-al, de" nem elfogadható érv, nincs "de", ha bajod van mond a szemembe és ne hazudj.
2018. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
77%

"Úgylátom, hogy itt a melegek tulajdonképpen nem is kíváncsiak arra, hogy mit mondanak a nem-melegek, csak fújják a magukét. Tudjátok mit: puffogjatok egymás között és gyártsátok az összeesküvés elméleteket meg utálkozzatok a többiek irányába, mert ők úgyis lenéznek titeket, akármit is mondanak ...csak azt nem értem, hogy mi a jó ebben nektek? Jó utálkozni? Ettől boldogabbak vagytok?"


Mondta valaki, hogy kíváncsiak lennénk az ilyen okoskodó, balf......szok véleményére? A vélemény arra van hogy tartsd meg magadnak. Pont te kérdezed, miért jó gyűlölködni? :D

2018. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
28%

"

#37: baf.sz? Te vagy a balf.sz hapsikám, nem én szeretem szar.os férfiseggbe mártogatni a farkam (ha már így elkezdtél sértegetni, gondoltam kölcsönkenyér visszajár). Fogadjunk azt értetted félre, hogy "úgyis lenéznek titeket". Akkor kifejtem: TI úgy gondoljátok, hogy úgyis lenéznek benneteket csinálhattok bármit ...pedig a valóságban senki nem néz le senkit, csak nektek van ilyen üldözési mániátok (látszik, ahogy az összes meleg nyomogatja nagy sértetten a piros kezet, ha egy heteró ír bármit is ide a kérdés alá). Na mindegy, részemről foglalkozzon veletek a fene. Puffogjatok egymás között, ha ettől érzitek jól magatokat. Javaslom inkább, hogy beszélgessetek rendszeresen valami pszichiáterrel."


Na és amikor a barátnőd seggébe dugod a himbilimbidet, az nem szar.os vagy fostos? Én nem gondolom, hanem látom hogy lenézel minket. Saját magadnak mondasz ellent. Még te kérsz számon engem? Én nem pontozgatlak oktalanul, te viszont megérdemled. Pont ti vagytok arról ismertek, hogy puffogtok és habzó szájjal b*ziztok.

2018. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
86%

“nem én szeretem szar.os férfiseggbe mártogatni ”


Látszik, hogy elég fogalmatlan vagy. Egyrészt a melegek egy része nem is csinálja análisan, szóval felesleges mindig ezt bedobni mint végső érv, mert marhára nem igaz mindenkire.

Másrészt a heterók egy igen jó része is megcsinálja a barátnőt análisan, úgyhogy ne csináljunk úgy mintha lenne különbség. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy a melegek legalább kimossák magukat előtte.

2018. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, ennél sajnos sokkal nagyobb, hogy a meleg közösségen belül is vannak akik a "saját fajtájukat" jobban gyűlölik mint a homofóbok. Őket én emberszámba sem veszem, aki homofób meleg, azt áruló, férgeknek tartom.
2018. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
9%
#39: olvass vissza és rájössz, hogy ki puffogott többet. Na mindegy, ráuntam, hogy győzködjek bárkit is. Ugyanolyan frusztráltak vagytok, mint a leszbikusok. Túl kéne ezen lépni és belátni, hogy egy-két hülye kivételével az embereket nem érdekli a többi ember identitása.
2018. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!