Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor valaki azt mondja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki azt mondja, hogy "Nekem nincs bajom a melegekkel, DE . " az nem a világ legnagyobb álszentsége?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember ezt mondja és szerintem ez pont azt jelenti, hogy igenis van, hiszen:

- de, ne járkáljanak kézenfogva

- de, ne csókolózzanak

- de, ne vonuljon az Andrássyn

blablabla


2018. jún. 14. 22:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
82%
A heteroszexuális emberek minden nap az emberek orra alá dörgölik hogy heteroszexuálisok, csak éppen senkit sem érdekel pl ha az utcán nyalják-falják egymást. A sok homofóbot meg csak úgy vonzza a pride, pedig csak arról van szó hogy az év egy napján a melegek megmutatják hogy ők is léteznek, csak éppen egy fesztiválosabb eseménnyel. Persze vannak akik túl provokatívak a prideon, de nem kéne a kisebbség miatt elítélni az egész rendezvényt.
2018. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
14%

A homoFÓBIA egy FÓBIA. Nem tehet róla az ember. Épp olyan, mint a homoszexualitás.

Szerintetek egy arachnofóbiás azért fél a pókoktól, mert a társadalom azt mondja, hogy féljen?

Egyébként az is gáz, ha heteroszexuálisok nyalnák egymást mondjuk egy buszon. Jó kis snapchat mystorykaf generálnak nekem a nyalakodók lol

2018. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
89%
2018. jún. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem meg, az az álszent, aki azt mondja, hogy csak azért utálja a pride-ot, mert igazából semmi értelme.

Mégis az ilyen emberekből elég nagy indulatot vált ki...


Bármiben lefogadom, ha a magyar golfozók szövetsége vonulna fel egy délután erejéig, a lőtéri kutyát nem érdekelné, nem hogy ilyen indulatokat váltson ki.

2018. jún. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

"A homoFÓBIA egy FÓBIA. Nem tehet róla az ember. Épp olyan, mint a homoszexualitás."


A fóbia egy mentális betegség, ami gyógyítható, szóval pont rossz helyen kopogtatsz.


[link]

2018. jún. 15. 01:11
 26/41 anonim ***** válasza:
78%
Erős gondolatmenet 😂.
2018. jún. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
15%
Hát haver én a gyűlölködést most leginkább a homokos oldalról olvastam. Erről ennyit. Részemről nem érdekel, hogy ki meleg és ki nem. Tőlem mehet a pride, csak azokat az egyéneket nem engedném oda, akik ilyan dolgokat tesznek ott, ami nem utcára való (pucér hátsó és társai).
2018. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
7%
Pontosan. Ha én nem mutogathatom magam, mert törvénybe ütközik, akkor a buz1k miért tehetik meg?
2018. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
88%

27. Nek:

A homofóbia, Xenofóbia, és a hazafias hazafiak más ékességei tanult viselkedési formák, amik a régimódi, lemaradott mentalitású, restriktiv nevelés, vagy egy adott közösségnek való megfelelés igyénye miatt alakulnak ki, leginkább gyerekkorban, amikor az ember a leg befojásolhatóbb és nem tud különbséget tenni helyes és helytelen között.

Valamint, ezek a fogalmak nem szószerint fóbiák, mivel nem szorongást, vagy félelmet, hanem irracionális gyűlöletet jelent az adott csopoert felé.


Szemben az arachnofóbiával, haematofóbiával és hasonlókkal, amik főleg traumatikus élmények miatr, az egyén önhibáján kívül alakulnak ki.


A többi nagyokosnak, akik arról papolnak hogy a véleményüket elnyomják:


A szólásszabadság nem szabad, hogy kiterjedjen a gyűlöletkeltésre, verbális agresszióra vagy más, hasonlóan vidám dolgokra.

Azért a ti véleményetek van "elnyomva" mert a véleményetek gyakran erőszakos, és sokak számára sértő. Az nem a világ hibája, hogy a jobboldali, konzervativ nézetek többsége gyűlöletre, kiközösitésre, és intoleranciára alapul, amiknek egy modern társadalomban nincs helye.


Ezen a felvonulásos ügyön meg igazán túl lehetne már lépni. "Jajajajaj provokálnak"

Hogy csípi a többségi társadalom szemét ha egy évszázadokon át elnyomott kissebbség egyetlen napra egy évben igen is hallatja a hangját ejnye ejnye.


És a kérdésre válasz:

Álszentség bizony.

Ez a tipikus "én nem vagyok rasszista, de..." jelenség, tisztelet a kivételnek.

2018. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
11%
Úgylátom, hogy itt a melegek tulajdonképpen nem is kíváncsiak arra, hogy mit mondanak a nem-melegek, csak fújják a magukét. Tudjátok mit: puffogjatok egymás között és gyártsátok az összeesküvés elméleteket meg utálkozzatok a többiek irányába, mert ők úgyis lenéznek titeket, akármit is mondanak ...csak azt nem értem, hogy mi a jó ebben nektek? Jó utálkozni? Ettől boldogabbak vagytok?
2018. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!