Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudnám megoldani titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megoldani titokban a talit?

Figyelt kérdés
Esetleg mást is? Közös hoki,vagy ilyesmi? Ti beülnétek egy idegen pasi autójába?

2018. jún. 16. 20:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem kell nagyon félni. Persze kell némi óvatosság, de szerintem azt elég gyorsan meg lehet érezni hogy ki milyen ember. Én is ültem már be tök ismeretlen pasi mellé 184 centi és 60 kiló vagyok. Ő meg 192 és 95.

Semmi bajom nem esett, tök normális volt. Nem úgy alakult ahogy szerettük volna, de ez nem az ő hibája volt. Nagyon rossz időszakom volt, úgyhogy hiába verte nekem, nem lettem igazán kemény. Egy kicsit beszélgettünk, megpuszilgattuk egymást és megbeszéltünk egy sörözéssel egybekötött másik alkalmat. A homofóbok többsége nem igazán gondolja komolyan hogy agyonverne egy b-*-zit. Ha ettől félsz. Azért ennek vannak bűntetőjogi következményei.

2018. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
89%
Mindketten azért találkoztok, hogy jól érezzétek magatokat, nem hinném, hogy bármi gond lenne, amit nem szeretnél :) Én is beültem már idegen autójába, habár előtte 1-2 napot dumáltunk.
2018. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%
Kocsiban simán, sokszor szoptam már kocsiban, de akár egy kihaltabb helyen is az utcán, vagy ha bátrabb vagy akkor mosdóban tökéletesen meg lehet oldani a cumit :)
2018. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%

Csatlakozok az utolsóhoz :D

Szoptam már autóban, mosdóban kihaltabb helyen az utcán ;)

Bátorság és könnyen csusszan az a farok a torkod mélyére ;)

2018. okt. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
82%

Én is ültem már be nem egy idegen kocsijába hogy ott szopjam le vagy elvigyen valahová ahol megtehetem.


Régebben sokat stoppoltam mert izgatott és vágytam rá hogy valaki megkérjen rá.De soha nem történt semmi pedig élveztem volna hogy így kell "kifizetnem" a fuvart.

2018. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
67%
Én kocsiban szoptam, szopattam eddig, Meg Nyilvános wc, És este a Városligetben :3. 15/f Pesti
2018. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%

Mielőtt beültem. Volt egy sétálós randi.

A titok pedig az Árpádhíd pesti hídföje volt,pedig lágymányoson lakok.

2018. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%
Ultem mar gyakoris autoban, es remelem meg fogok is nagyokat cumizva :D
2019. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
78%
Ki kell próbálni, én már sokszor szoptam a sofőrök, de párszor jól meg is dugtak kocsiban, és nyilvános helyen is!!
2019. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
41%
Vigyél bökőt,ha rosszra fordulnának a dolgok!
2019. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!