Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy reagálnátok ha kiderül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha kiderülne egy régi barátotokról hogy meleg?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű bevallanám én is hogy az vagyok :)
2018. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bárhogy is reagálnék. A legjobb barátom több mint 10 év után tett rá utalást, hogy biszex. Tudomásul vettem és kb. ennyi. Min változtatna, ettől majd nem lesz a barátom hirtelen? Tegye azt amit jól esik neki. Sőt, örülök ha azt teszi ami jól esik neki, hiszen a barátom.
2018. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék... Aztán valszeg kapcsolatba lépnék vele.
2018. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az az igazság hetero/ bi személyek véleményére lennék kíváncsi, azt gondolom, hogy egy melegnek mi lenne a reakciója..
2018. jún. 21. 17:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiú barátom/barátaim nincsenek, ezért csak a leszbikus oldalt tudom írni. Amikor a legjobb barátnőm facen egyik éjjel bevallotta, hogy a lányokat szereti, a következőket írtam neki: Értem. És? Attól még ugyanaz az ember maradsz akit megszerettem. Nem változtatnak az átélt közös élményeinken és nem változik meg a szememben emberileg csak mert a saját neméhez vonzódik. Ugyanaz az a becsületes, segítőkész legjobb barátosném marad akit szeretek. Annyi változik innentől kezdve, hogy nem a fiúddal beszélgetek el hanem a csajoddal. Szóval előre is sajnálom szegénykémet amit ki kell majd állnia ha komolyan veled akar lenni.


Dióhéjában ezt írtam neki. A beszélgetés részét amúgy is ugyanígy tervezi, hogy komolyan elbeszélget majd az egyelőre nemlétező szerelmemmel.


L

2018. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan barátom van, akit 'régi barát' jelzővel illetnék, kifejezve, hogy nagyon régóta jó vele a kapcsolatom, és a nyakamat teszem rá, hogy nem hetero. :)

És nem érdekelne, ha kiderülne, nekem a boldogsága fontos.

17/melegF

2018. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy éb már elmondtam neki, megkérdezném hogy miért várt vele eddig. Aztán hagynám annyiban, kapcsolatba nem lépnék mert ha szakítunk akkor kész annyi és azt nem szeretném, annál fontosabb
2018. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ott kezdem, hogy biszex vagyok. Volt egy barátom, akivel több, mint húsz éven át együtt voltuk jóban rosszban. Soha nem mutatta jelét, hogy érdekelné a férfiszex. A felesége mellett voltak kósza numerái, de csak nőkkel. 42 éves volt, amikor teljesen váratlanul kitárulkozott, nagy örömömre. Sőt, mindkettőnk örömére, mert utána sokat voltunk együtt, hogy egymást kényeztessük.
2018. jún. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól esne, ha egy ennyire elutasító világban megbízik annyira bennem, hogy ezt elmondja.

Aztán ugyanúgy beszélgetnénk, játszanánk meg minden, ahogy eddig, ugyan az az ember, aki eddig volt, csak mostmár többet tudok róla. :)

2018. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne,ettől nem változna semmi :)
2018. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!