Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak kezdövel próbálnám ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kezdövel próbálnám ki, ezmiért baj?

Figyelt kérdés

(Tudok helyesen irni de nincs pl hosszú ö ü a telon)

Mert több srác is írt nekem egy-egy kommentem kapcsán majd kiakadt merg írram hogy sose voltam pasival ezért szintén kezdövel akarom. Miért akadnak kinezen?


2018. jún. 22. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

A te dolgod, hogy kivel fekszel le, nehogy már ebben is mások véleménye legyen a mérvadó...

2018. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, csak a tapasztaltakat is izgatja egy kezdő, aztán ezért vagy megpróbálnak meggyőzni, vagy felhúzzák az orrukat, én is így vagyok
2018. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Csináld minél többször, akivel csak lehet.
2018. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes.

Én is kezdő vagyok, de inkább korombeli rutinossal próbálnám ki.

22/F

2018. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként vagy passzívként? :)
2018. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez miert baj akart lenni! Aktiv lennek
2018. jún. 22. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj. Egy másik kezdőban hasonló felfedezni akarás van. Fedezzétek fel, amire vágytok!
2018. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt a tervem hosszú ideig hogy kezdővel akarom csinálni én is, mert akkor együtt baromkódunk hogy mit hogy kell. Igaz nem ez történt, de az óta is van bennem egy ilyen hogy bírom azt amikor egy kezdő srác még félénk de totál akarja és ez a kettő dolog közt van fél úton. Egyébként amíg valami 2 fél beleegyezésével történik, szerintem minden megengedett.
2018. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szeretném, ha elsőnek egy fiatal passzív d*gna meg.
2018. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!